Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Fairy Jewels 2 gra
2.2413793103448
29

Fairy Jewels 2

Wróżki z krainy Wonderland zostały uwięzione, a ich miasto zniszczone! Jako młoda czarodziejka Kalina musisz pomóc im pokonać wroga, który jest sprawcą tych nieszczęść! Z Twoją pomocą miasto wróżek może odżyć na nowo. Na 120 pięknych poziomach tej ekscytującej gry logicznej będziesz usuwał z drogi klejnoty i uwalniał wróżki przy pomocy swojej magicznej różdżki i potężnych zaklęć! To wciągająca, zabawna i ekscytująca przygoda dla całej rodziny!

FAIRY JEWELS 2 ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY FAIRY JEWELS 2

FAIRY JEWELS 2 RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“Fairy Jewels 2” to świetna, logiczna gra akcji, stworzona przez firmę Intenium. Gra jest jeszcze barwniejsza i zabawniejsza niż jej poprzedniczka, “Fairy Jewels”. Jednak tym razem wcielasz się w postać młodej czarodziejki, Kaliny, która musi uwolnić z pułapek wróżki z krainy Wonderland... Read more

Gra nie jest trudna. Przy użyciu myszki kontrolujesz magiczną różdżkę, a Twoim celem jest zlikwidowanie wszystkich klejnotów na danym poziomie. Musisz także zebrać możliwie największą liczbę monet. Dzięki nim możesz odrestaurować budynki zniszczone przez złą wiedźmę.

Do wyboru jest tryb opowieści: Story Mode i na czas: Time Mode - możesz więc wykonać swoje zadanie, lub po prostu ścigać się z czasem. Nam osobiście podobała się pierwsza opcja, gdyż fabuła jest wciągająca i miło było odkryć całą mapę gry pod sam koniec.

Co kilka poziomów pojawiają sie mini-gry. Z początku stanowią one dobrą zabawę, ale szczerze mówiąc z czasem zaczynają być nużące. Grając, natkniesz się na rozmaite przedmioty, które pozwolą Ci niszczyć klejnoty, zmieniać kolor całych rzędów lub grup, itd.

Wyjątkową zaletą gry “Fairy Jewels 2” jest 12 zaklęć, których możesz używać, co ułatwi Ci Twoje magiczne zadanie. Podsumowując, gra jest naprawdę czarująca dzięki kolorowej grafice, wciągającej fabule i zabawie odpowiedniej dla ludzi w każdym wieku!

Wymagania Systemowe

OS: Windows XP/Windows Vista

Memory: 256 MB

DirectX: 8.0 or later

CPU: P800