Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Fairy Jewels gra
3
30

Fairy Jewels

Wyrusz z misją ratunkową do bajkowej krainy! Zły czarownik schwytał wszystkie wróżki i uwięził je w mrocznym zamku. Twoim zadaniem jest uwolnić wszystkie wróżki i zaprowadzić je spowrotem do ich leśnego domu. Czy potrafisz ocalić te małe, słodkie istotki? Wspaniała logiczna gra akcji połączona z fantastyczną podróżą przez świat pełen magicznych, bajkowych przygód zapewni ci wyśmienitą zabawę! Fairy Jewels to intrygujące wyzwanie dla całej rodziny!

FAIRY JEWELS ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY FAIRY JEWELS

FAIRY JEWELS RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Fairy Jewels to logiczna gra akcji wydana przed BigFishGames, w której należy dopasować do siebie obiekty. Fabuła składająca się z 15 rozdziałów przedstawia bajkę o 3 czarodziejkach uwięzionych przez złego czarownika. Są one zamknięte za wieloma kolorowymi figurami, a Twoim zadaniem jest dopasowanie kształtów. .. Read more

Aby uwolnić wróżki, musisz także zniszczyć magiczną kapsułę. W miarę wypełniania Twojej misji pojawiają się różne bonusy i doładowania, w które musisz trafić, strzelając ze swojej wyrzutni, aby posiąść ich magiczną siłę lub zdobyć dodatkowe punkty. 150 poziomów wspaniałej zabawy wciągnie każdego, ale musisz się spieszyć, aby ocalić wróżki na kolejnych poziomach zanim skończy Ci się czas! Bajkowa atmosfera, skromna muzyka, kolorowa grafika pełna olbrzymów, goblinów, smoków, zamków itd. pomogą Ci przenieść się do historii z dzieciństwa i dadzą wiele przyjemności. Fakt, że istnieje tylko jeden możliwy tryb gry, wcale nie psuje zabawy. Gry nie nazwałbym zachwycającą, czy niezwykłą, ale ma ona swój własny czar i wielbiciele typu “match-3” niewątpliwie ją docenią. Wnieś odrobinę magii w swoje życie z grą Fairy Jewels!