Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Epic Escapes: Dark Seas gra
3.2352941176471
17

Epic Escapes: Dark Seas

Najlepszym sposobem na poradzenie sobie ze swoimi lękami jest znalezienie się w najbardziej stresującej sytuacji i wyjście z niej o własnych siłach! Zagraj w "Epic Escapes: Dark Seas", naszą nową grę z Ukrytymi Przedmiotami i poradź sobie ze swoimi lękami dotyczącymi otwartych mórz i rozbicia statku! Ten koszmar wydaje się czaić na Ciebie za każdym rogiem! Z tego właśnie powodu zdecydowałeś się na wyprawę statkiem liniowym. Tutaj właśnie ziścił się Twój największy koszmar! Twój statek się rozbija! Pobierz "Epic Escapes: Dark Seas" już teraz, całkowicie za darmo i dowiedz się, co wydarzy się dalej!

EPIC ESCAPES: DARK SEAS RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Duchy, rozgniewane dusze, nawiedzone zamki lub domy, zalane kajuty statku oraz zaginieni członkowie rodziny stanowią jedne z najbardziej podstawowych motywów przewodnich do gier z ukrytymi przedmiotami. Regularnie mamy do czynienia z produkcjami, w których cały świat stoji na granicy załamania, w których to właśnie Ty jesteś tym jedynym, który może go jeszcze uratować. Najnowsze wydanie od Big Fish Games pt. “Epic Escapes: Dark Seas” stanowi jedynie kolejną produkcję, którą możemy dopisać do listy gier z ukrytymi przedmiotami... Read more

Twoje zadanie w tej dosyć prostolinijnej produkcji będzie polegało na wydostawaniu się z zatopionych pokoji i uratowaniu kilku ludzi. Brzmi to dosyć znajomo? Wcale nas to nie dziwi. Mimo wszystko, prezentowana tutaj fabuła została bardzo dobrze oddana za spawą świetnego opracowania graficznego oraz tła muzycznego. Dobra jakość produkcyjna idealnie współgra z zawartą tutaj dreszczową atmosferą. Nie znajdziesz tutaj żadnych rażących braków, ale tym samym grze tej brakuje jakichkolwiek ekscytujących czy też interesujących cech. Posiadając przewidywalne i wręcz dziecinne mini gry, “Epic Escapes: Dark Seas” okazuje się niezmiernie proste. Niektóre ze scenerii są dosyć ciemne i kilka ukrytych przedmiotów zostało zbytnio wtopione w tło, co zaowocowało trudnością w ich odnajdywaniu, ale jednak poziom trudności jaki stawiają sobą zadanie na ukryte przedmioty okazuje się być bardzo niski. Sam tytuł sugeruje, że będziesz miał tu do czynienia z “Epicką” przygodą, jednak okazuje się, iż gra ta jest dosyć krótka i szybka. Zawsze będziesz wiedział co zrobić i gdzie się udać, odkąd będziesz o tym na bieżąco informowany.

Podsumowywując, opracowanie graficzne jest tu wyśmienite, jednak sama rozgrywka nie przedstawia sobą niczego nadzwyczajnego. Gra ta powinna przypaść do gustu zupełnym nowicjuszom, którzy nigdy wcześniej nie spotkali się z produkcjami z ukrytymi przedmiotami. Jeżeli jednak coś Cię ciągnie w kierunku “Epic Escapes: Dark Seas”, to możesz ją śmiało wypróbować, odkąd nie jest ona aż taka zła i nie posiada żadnych drażniących błędów. Jest to najzwyklejsza na świecie gra przygodowa. Miłej zabawy!

Wymagania Systemowe

OS: Windows XP/Vista

CPU: 1.0 GHz

RAM: 1024 MB

DirectX: 9.0

Hard Drive: 186 MB