Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Enchantia: Wrath of the Phoenix Queen Collector's Edition gra
4.7058823529412
17

Enchantia: Wrath of the Phoenix Queen Collector's Edition

Jeden z najlepszych deweloperów Blue Tea Games z przyjemnością przedstawiają swoją nowa produkcję zaytułowaną Enchantia: Wrath of the Phoenix Queen! Gra obiecuje graczom doskonałą przygodę w krainie baśni. Poznasz ciekawe postacie, weźmiesz udział w bitwie, rozwiążesz wiele łamigłówek i odsłonisz prawdę! Poznaj odpowiedzi na wszystkie pytania i zostań bohaterem!

ENCHANTIA: WRATH OF THE PHOENIX QUEEN COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY ENCHANTIA: WRATH OF THE PHOENIX QUEEN COLLECTOR'S EDITION

ENCHANTIA: WRATH OF THE PHOENIX QUEEN COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Nasze codzienne życie jest już zbyt nudne, więc nie ma sensu dłużej grać w gry video, które nam o nim przypominają. Dlatego tez chcemy zaprezentować grę, której opowieść osadzona jest w innym, znacznie ciekawszym świecie – świecie magii i tajemnic. Gra pochodzi od dobrze znanego dewelopera Blue Tea Games, który stworzył już gry z serii Dark Parable. Tak więc ta nowa gra nosi tytuł Enchantria: Wrath of The Phoenix Queen i jeśli chcecie uzyskać o niej więcej informacji jak i o magicznym świecie, który przedstawia, przeczytajcie resztę naszej recenzji!.. Read more

Enchantria: Wrath of The Phoenix Queen nosi ciekawy tytuł, co nie jest bez znaczenia. Prawdę mówiąc, gra nie tylko ma oryginalny tytuł ale także wspaniała fabułę! Opowieść ma miejsce w świecie magii, który zwie się Enchantria. Niestety, ten piękny, magiczny świat cierpi z powodu tyranii Królowej Phoenix. Wszystko zaczyna się w dniu, gdy zjawiasz się w Enchantrii a królowa próbuje cię zabić, ale ratuje cie twój mentor. Jednakże, twój mentor zostaje ranny i teraz zostajesz sam w zaczarowanych lasach, jaskiniach i bagnach mając na celu zniszczenie królowej i przywrócenie pokoju temu tajemniczemu światu. Czy zdołasz tego sam dokonać? By się dowiedzieć, pobierzcie darmową wersję próbną. A jeśli gra przypadnie wam do gustu, zawsze możecie zakupić pełna, nielimitowana jej wersję!

Fabuła jednak to nie wszystko! Enchantria: Wrath of The Phoenix Queen może równie dobrze poszczycić się świetną grą! Wierzcie nam, grywalność jest nie z tego świata! Po pierwsze, to gra ukryte obiekty połączona z elementami łamigłówek, przygody i mini-gier. Zaczynamy od wyboru poziomu trudności i w końcu wkroczymy do scen z ukrytymi obiektami. Te zaś są interaktywne i zupełnie pozbawione nudy! Zwykle, będziemy mieli obraz przedmiotu do znalezienia by stworzyć pewien ważny przedmiot, na przykład lwią klamkę. Oczywiście, gdy ukończymy sceny HO natkniemy się na łamigłówki i mini-gry, które czasem mogą być naprawdę trudne, ale właśnie o to chodzi!  Łamigłówki są bardzo dobre i logiczne, co jest bardzo ważne Jednakże, jeśli zdarzy się nam utknąć zawsze możemy wykorzystać przycisk omiń lub skonsultować się z przewodnikiem do gry. Dostępna jest mapa podobnie jak inwentarz. W opcjach można dostosować muzykę i rozmiar ekranu!

Ostatnią, ale z pewnością nie ostateczną cechą są grafika i muzyka. Co jeszcze pozostaje do powiedzenia o efektach audio-wizualnych w Enchantria: Wrath of The Phoenix Queen jak tylko WOW! Będziecie zaskoczeni miłymi i ciepłymi kolorami, które mieszają się z tłem i odjazdowo stworzonymi postaciami. Animacje wprawiają wszystko w ruch a sceny przerywnikowe uzupełniają fabułę. Muzyka jest bardzo dobra a podkłady głosowe są świetnie zrobione, szczególnie jeśli chodzi o głos Królowej. Efekty dźwiękowe są w głównej mierze przyjemne oprócz lekko denerwujących uderzeń obcasów.

Biorąc wszystko pod uwagę, polecamy grę każdemu miłośnikowi gier ukryte obiekty. Enchantria: Wrath of The Phoenix Queen jest doskonałym połączeniem scen HO, łamigłówek i przygody doprawiona wspaniałą grywalnością i niezapomnianym doświadczeniem audio- wizualnym. Miłej zabawy!