Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Empress of the Deep 2: Song of the Blue Whale Collector's Edition gra
3.84375
64

Empress of the Deep 2: Song of the Blue Whale Collector's Edition

Czy marzy Ci się jakaś wciągająca wycieczka? W towarzystwie Ann w kontynuacji pt. „The Empress of the Deep 2: Song of the Blue Whale” znajdziesz wszystko, czego mógłbyś odczekiwać od gry przygodowej. Zawarta tutaj uzależniająca fabuła pozwoli Ci na odkrywanie czterech malowniczych lokalizacji należących do Kapalicy Niebios podczas ratowania maluchów przez złoczyńcą. „The Empress of the Deep 2: Song of the Blue Whale” zapewni Ci świetną przygodową rozgrywkę z poszukiwaniem ukrytych przedmiotów. Ta darmowa do pobrania gra Empress of the Deep 2: Song of the Blue Whale Collector's Edition da radę rozbawić większość fanów przygodówek!

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad

EMPRESS OF THE DEEP 2: SONG OF THE BLUE WHALE COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY EMPRESS OF THE DEEP 2: SONG OF THE BLUE WHALE COLLECTOR'S EDITION

EMPRESS OF THE DEEP 2: SONG OF THE BLUE WHALE COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Obudzenie się na opustoszałej plaży obok zniszczonego balonu na gorące powietrze i delfina z głową robota nie należy do dobrych znaków. Nie zdziwi Cię zatem fakt, że odnajdziesz się w nowej produkcji wydanej przez Gogii Games pt. “The Empress of the Deep 2: Song of the Blue Whale”. .. Read more

W tej nowej grze z ukrytymi przedmiotami będzie Ci dane zobaczenie bogatego oraz wspaniałego świata, który przypominać będzie sobą pierwszą część tej komputerowej serii, znanej ze swojej dbałości o szczegóły oraz niesamowitej atmosfery. Sama obecna tutaj rozgrywka stanowi dobrą miksturę przygodówki z zadaniami na poszukiwanie ukrytych przedmiotów oraz dostatnią ilością unikatowych łamigłówek, które dodają całości dodatkowej zabawy. Najlepszym i najbardziej zasługującym na uwagę elementem w “The Empress of the Deep 2: Song of the Blue Whale” jest fakt, że występująca tutaj fabuła nie jest liniowa, ale jednak nie posiadasz tutaj także zupełnie wolnego wyboru co do stawiania dalszych kroków. Jest to swoista mieszkanka obydwu typów. Dostajesz tutaj główny kierunek, w którym będziesz musiał zmierzać, lecz kolejność odwiedzania wszystkich scenerii znajdujących się dookoła zależy wyłącznie od Ciebie.

Kiedy zanurzysz się już w “The Empress of the Deep 2: Song of the Blue Whale”, na pewno dostrzerzesz, że gra ta posiada wspaniałą i niesamowicie szczegółową grafikę. Samo opracowanie graficzne jest idealnie dopracowane w każdym szczególe. Wszystkie tła są tak wyśmienite, że wcale nie bylibyśmy zdziwieni, gdybyś zamarzał przed ekranem podziwiając ich piękno. Dodatkowo, niektóre ze scen posiadają ruchome, animowane elementy. Ten dosyć mały trik pomoże odgonić nudę i monotonność, która mogłaby się wkraść podczas rozgrywki. Jeżeli zaś chodzi o podkład głosowy, to jest on bardzo dobry i przyjemny do słuchania.

Podsumowywując, producenci zdołali wycisnąć ile się tylko da z głównych rzeczy jak i zupełnych szczegółów. Gdyby nie kilka niewyraźnych przedmiotów, produkcja ta była by po prostu ideałem. Mimo wszystko, gra ta jest tak wspaniała, że jesteśmy w stanie pominąć taką małą wadę. Miłego grania!