Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Drugstore Mania gra
3.6470588235294
17

Drugstore Mania

Gatunek: Na czas

Jest to opowieść o młodej dziewczynie o imieniu Liz, która chce rozpocząć swój własny biznes. Zdecydowała się otworzyć aptekę w małym miasteczku, a Ty powinieneś pomóc jej w pracy w nowej, ciekawej grze Drugstore Mania. Spróbuj dobrze doradzać klientom, aby byli jeszcze zdrowsi i szczęśliwsi! Powinieneś przygotować nalewki z ziół i utworzyć leki ze skomplikowanych recept. Możesz pobrać grę Drugstore Mania bezpłatnie i zagrać już teraz. To naprawdę ekscytująca gra logiczno-zręcznościowa!

DRUGSTORE MANIA ZRZUTY EKRANU

DRUGSTORE MANIA RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Nic dziwnego, że gry logiczno-zręcznościowe zawsze poświęcone są prowadzeniu jakiegos biznesu. Dziś powiedzielibyśmy, że trudno jest wyobrazić sobie, iż mogłoby być inaczej. Drugstore Mania od GFI, przeciwstawia się tej regule, gdyż jak dotąd nie stworzono jeszcze gry rekreacyjnej z apteką w roli głównej.                          GFI znana jest z serii gier Cake Mania, możemy więc przewidzieć jak potoczy się rozgrywka Drugstore Mania. Podążając śladami gier typu “mania”, w tej grze wcielasz się w rolę Lisy, świeżo upieczonej farmaceutki, szukającej w swoim życiu bodźca, który byłby przełomowy w jej karierze. Głównemu celowi gry daleko jest od rewolucyjnych zmian. Gra nie jest warta uwagi ze względu na rutynę charakterystyczną dla gier logiczno-zręcznościowych. Podstawowym celem każdego poziomu gry jest zrealizowanie etapu podstawowego lub etapu eksperta. Jak widzicie, producenci nie planują wznowienia cyklu, ale tak naprawdę nie muszą. Czemu mieliby zmieniać zwykłą i przyjazną rozgrywkę gry?          .. Read more

Wciąż jednak w grze Drugstore Mania występują oryginalne cechy, szczególnie kiedy przechodzisz przez różne miasteczka. Wśród niektórych elementów, które możemy wskazać, to na przykład, pomocne maszyny pomagające w tworzeniu leków lub spełnianie potrzeb klientów oczekujących po leki w kolejce. Mini gry dużo dodają do głównej rozgrywki, a możesz je rozgrywać przed rozpoczęciem kolejnego poziomu. Pomimo to, wszystkie zwroty akcji nie mają znaczenia i stanowią małe wyzwanie w grze.

Jeśli chodzi o grafikę, Drugstore Mania głównie spodoba się młodym dziewczynom, które lubią anime i cartoons. Na domiar złego, podczas gry, “lalki z dużymi głowami” wydają dziwne dźwięki przypominające śmiech, który w rezultacie wolałbyś wyłączyć. Ogólnie rzecz biorąc, gra jest zabawna, ale zbyt milutka i zbyt łatwa dla znawców gatunku gier logiczno-zręcznościowych. Z pewnością docenią ją 8 lub 10 letni gracze. Dobrej zabawy!

Wymagania Systemowe

Windows XP/Vista

Pentium III 600 Мгц

RAM: 128 Мб

16M Video 3D

DirectX 8.1 or higher;

Hatd Drive: 50 Мb