Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Dark Ritual gra
4.3333333333333
12

Dark Ritual

Już po pierwszym spojrzeniu na tytuł naszej nowej gry, będziesz mógł dużo na jej temat wywnioskować. "Dark Ritual" jest kolejną produkcją z Ukrytymi Przedmiotami, w której stawisz czoła wielu mrożącym krew w żyłach wydarzeniom oraz wypełnisz zadania, które wymagać będą od Ciebie nerwów ze stali. Wcielisz się tutaj w rolę doświadczonego detektywa, który musi powstrzymać Ciemny Rytuał. W tym celu przeczeszesz mroczną rezydencję Dr Seymoura Brown'a. Jest on szalonym naukowcem, który przeprowadza dziwne eksprerymenty. Twoje zadanie polega tutaj na pomożeniu agentowi FBI- Johnsonowi w zakończeniu szaleństwa, jakie ma miejsce z Blackwood Mansion. Pobierz "Dark Ritual" całkowicie za darmo i weź udział w rozwiązywaniu przerażającej i intrygującej tejemnicy!

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu określonej zagadki lub znalezieniu jakiegoś obiektu, możesz bezpłatnie pobrać nasz przewodnik po strategii gry Dark Ritual. Zdobądź szczegółowy opis trasy oraz wskazówki, jak ukończyć wszystkie poziomy, nie pomijając ani jednej ukrytej opcji gry całkowicie za darmo!

DARK RITUAL ZRZUTY EKRANU

DARK RITUAL RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Większość z nas zna już to uczucie, że już kiedyś grało w daną produkcję ze względu na występującą w niej, znajomą fabułę. Innymi słowami, przeżywamy deja vu i to po raz kolejny. Scenariusz zawarty w nowej produkcji od Big Fish Games pt. “Dark Ritual” także wydaje się nam niesamowicie znajomy: wcielasz się tutaj w detektywa pomagającego agentowi FBI w powstrzymaniu szalonego Dr Seymoura Brown’a i poszukującego swojej zaginionej siostry... Read more

Cała akcja rozgrywa się tu w ponurej rezydencji wymienionego wyżej zwariowanego naukowca. Czaszki, duchy, świecące się oczy oraz inne dziwactwa czekają tu na Ciebie z otwarymi ramionami. “Dark Ritual” od samego początku wrzuca Cię w przerażającą fabułę i atmosferę. Musimy tu nadmienić, że producenci odwalili kawał dobrej roboty z wystrojem wnętrz oraz kreatywnością. Znajdziesz tutaj interesujące scenerie, świetne sporządzone tła, które są przyjemne dla oka, odpowiednią muzykę, która nie będzie działała Ci na nerwy, a na sam koniec- całkiem dobrą rozgrywkę.

Scenerie z ukrytymi przedmiotami zostały dosyć zagracone, jednak są wystarczająco przejrzyste, żebyś był w stanie wyłapać na nich wszystkie pożądane rzeczy. Nie każdy ze znalezionych przedmiotów okaże Ci się przydatny, jednak wciąż będziesz musiał go zebrać. Na niektórych ze scenerii musisz wykonać specjalne zadania w celu odszukania pożądanych przedmiotów, co stanowi bardzo przyjemne odbicie od tradycyjnej rozgrywki i czyni ją jeszcze bardziej interesującą. Jeżeli chodzi o mini gry, to mogą się one okazać dosyć trudne dla niedoświadczonych graczy, niemniej jednak stanowią inspirację do ruszenia głową. Przygotuj się na niespodziewane i jeżące włosy na głowie wydarzenie po przejściu jednej ze znajdujących się tu łamigłówek.

Podsumowywując, “Dark Ritual” jest dobrą grą, w którą możesz zagrać podczas deszczowego dnia i popijać przy niej cappucino lub gorącą czekoladę. Efektywna muzyka oraz dreszczowa grafika na pewno zdołają utrzymać się w pożadanej atmosferze. Z lekkością możemy stwierdzić, że warto w nią zagrać.