Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Create a Mall gra
3.472972972973
74

Create a Mall

W tej grze strategicznej musisz stworzyć centrum handlowe. Zaczniesz z jednym działem w swoim sklepie i kiedy zarobisz wystarczająco dużo pieniędzy, będziesz mógł dobudowywać kolejne. Cel gry jest bardzo prosty: im więcej działów, tym więcej zarabiasz. Pieniądze te możesz wydać na ulepszenie swojego interesu, zatrudniając nowych pracowników, czy kupując materiały dla nowych sklepów. Spokojna i przyjazna gra zapewni dobrą zabawę początkującym i wytrawnym graczom.

CREATE A MALL ZRZUTY EKRANU

CREATE A MALL RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“Create a Mall” to gra strategiczna, gdzie musisz zbudować własne centrum handlowe. Wiele sklepów ma jakieś wady, a tutaj masz niepowtarzalną szansę, aby stworzyć centrum handlowe, które spełnia wszystkie Twoje oczekiwania. Gra została stworzona przez firmę Merscom... Read more

Gra jest prosta, ale bardzo wciągająca. To, co się w niej liczy to: czas, pieniądze, robotnicy i materiały. Żeby uzyskać dostęp do różnych sklepów i rozrywek potrzebujesz, planów, które kosztują. Ich budowa wymaga pracy i surowców, których ilość zawsze jest ograniczona. Aby stworzyć dobre centrum, musisz znaleźć równowagę między nimi.

Niewątpliwie spodoba Ci się różnorodność sklepów: odzieżowe, obuwnicze, jubilerskie, perfumerie, księgarnie, zabawkarskie, muzyczne, komputerowe, z grami, a to nie koniec listy! Jednak brakuje niektórych oczywistych opcji, jak elektronika, meble, sklepy sportowe czy kosmetyczne. Ale to żaden problem. Spodobała nam się także możliwość wyboru i zmiany projektu sklepów.

Podsumowując, chcielibyśmy powiedzieć, że “Create a Mall” to świetna gra budowlana. Oczywiście co jakiś czas może się wydać nudna, ale ogólnie rzecz biorąc jest wciągająca i pełna wyzwań. Dobrej zabawy!