Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
The Conjurer gra
4.4444444444444
9

The Conjurer

Odkryj tajemnicę najlepszego iluzjonisty świata w przygodowej grze ukrytych przedmiotów - "Conjurer"! Najpotężniejszy magik zaprasza dziesięciu wspaniałych iluzjonistów do swojego zamku, prosząc, aby pokazali, co potrafią. Najlepszy z nich pozna jego świetnie strzeżone sekrety. Jednak wielki magik zostaje zamordowany. Rozwiąż tą mroczną zagadkę i uniknij niebezpieczeństw. Odkryj, kto stoi za tym morderczym spiskiem!

THE CONJURER ZRZUTY EKRANU

THE CONJURER RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“The Conjurer” to kolejna przygodowa gra ukrytych przedmiotów, wydana przez firmę GameHouse. Jej fabuła bazuje na postaci największego na świecie magika, który decyduje się zorganizować przyjęcie pożegnalne z okazji odejścia na emeryturę. Jednak ktoś postanowił zamordować wielkiego iluzjonistę i Twoim zadaniem jest zdemaskowanie zdrajcy... Read more

Gra zaczyna się od typowych dla tego gatunku zadań. Musisz odnaleźć tuzin lub więcej przedmiotów ukrytych w zamku i rozwiązać różne łamigłówki. Ze względu na żywą i wyraźną grafikę odszukanie przedmiotów nie stanowi problemu. Gra oferuje rozmaite łamigłówki, takie jak puzzle, karciane gry matematyczne i inne zadania logiczne. Jeśli uznasz, że są one zbyt trudne, bez problemu możesz je pominąć.

Szczerze mówiąc, gra - w porównaniu do innych - jest bardzo łatwa, głównie z powodu braku limitu czasowego i braku kar za błędne kliknięcia. Co więcej, sporym ułatwieniem są podpowiedzi. Pierwsza podpowiedź ukazuje Ci kształt poszukiwanego przedmiotu, druga - po kliknięciu na szklanej kuli - pokaże Ci gdzie mniej więcej należy go szukać, a trzecia ujawni dokładną lokalizację przedmiotu. Ale pamiętaj - tylko jedna “super podpowiedź” przypada na każdego magika. Przejeżdżając myszką po otoczeniu, ujrzysz kształty przedmiotów ze swojego inwentarza, których powinieneś użyć. O wiele ciekawiej byłoby samemu zgadywać, gdzie należy wykorzystać posiadane przedmioty. Przez to gra staje się przewidywalna i mało wymagająca.

Jeśli jednak przymknąć oko na te wady, “The Conjurer” bez wątpienia ucieszy gracza dobrą grafiką i wciągającą fabułą.

Wymagania Systemowe

OS: Windows XP, Windows Vista Memory: 256 MB DirectX: 9.0c CPU: P800