Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Christmas Wonderland 2 gra
3.5714285714286
14

Christmas Wonderland 2

Tytuł nowej, zdumiewającej i zabawnej gry Christmas Wonderland 2 mówi sam za siebie!Odetchnij świątecznym powietrzem razem ze Świętym Mikołajem i jego przyjaciółmi. Udaj się do krainy czarów i pomóż elfom sprawić by święta były lepsze niż do tej pory. Pochwal się swoimi umiejętnościami HO, znajduj świąteczne przedmioty w warsztacie i baw się dobrze rozwiązując łamigłówki! Kolorowa grafika i wspaniała muzyka również cie zadziwią! Możesz pobrać Christmas Wonderland 2 już teraz, zupełnie za darmo i świetnie się bawić!

CHRISTMAS WONDERLAND 2 ZRZUTY EKRANU

CHRISTMAS WONDERLAND 2 RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Święta to najbardziej wyczekiwany okres w roku, zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci, jednak programiści nie spieszą się z tworzeniem gier sezonowych. Chociaż okres świąteczny to czas bardzo radosny i żywy, jest też dość krótki. Z ekonomicznego punktu widzenia, nie opłaca się tworzyć takich gier i inwestować w gry sezonowe. Istnieją jednak programiści, tacy jak Big Fish Games, którzy dają nam szansę zanurzyć się w świąteczną atmosferę w nowej grze HO zatytułowanej Christmas Wonderland 2... Read more

Gra oferuje nam czystą zabawę z ukrytymi przedmiotami. Gra nie jest obłożona interaktywną fabułą, a znajdziecie tu mnóstwo świątecznych przedmiotów, które tworzą wspaniały nastój. Gra jest prosta, obładowana łamigłówkami o średnim stopniu trudności, przeznaczonymi głównie dla początkujących. Dzięki odpowiedniej grafice i dobremu widokowi nie trudno jest dostrzec ten czy inny przedmiot. Sceny w miarę postępu gry przyjmują odpowiednią trudność, co jest dobre dla początkujących.

Oczywiście, Christmas Wonderland 2 podobnie jak poprzedni jej rozdział nie może pochwalić się szybkimi zwrotami akcji. Jednakże,  jest to miła odmiana od mrocznych scenerii, szczególnie na ten świąteczny czas. Przyjazna atmosfera gry i tradycyjna, świąteczna muzyka sprawi, że gra z pewnością ci się spodoba. Będzie to świetny dodatek do waszej sezonowej kolekcji gier. Dobra dla graczy w różnym wieku a także dla całej rodziny. Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!