Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Christmas Stories: Nutcracker Collector's Edition gra
4
33

Christmas Stories: Nutcracker Collector's Edition

Kto nie lubi lub nigdy nie słyszał zdumiewającej opowieści o dziadku do orzechów? To niezwykła możliwość by po raz kolejny przyglądnąć się tej niezwykłej opowieść w nowej grze Christmas Stories: Nutcracker! To niezwykła przygoda HO, która pozwoli ci spotkać się ze znajomymi postaciami i poznać kilka nowych. Kolorowe sceny, fascynujące tajemnice i łamigłówki no i oczywiście niezwykła atmosfera zabawy w grze przyniesie ci wiele radości! Poczekaj na ukazanie się tej niezwykłej gry by poznać wszystkie sekrety i poznać prawdę! Gra ukaże się już wkrótce!

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad

CHRISTMAS STORIES: NUTCRACKER COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

CHRISTMAS STORIES: NUTCRACKER COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Związki między ludźmi zawsze były skomplikowane. Możemy starać się je utrzymywać, naprawiać jeśli coś jest nie tak i robić wszystko by przetrwały jak najdłużej. Jednak, czasami musimy walczyć z niezwykłą moca by ocalić tego, którego kochamy. Tak właśnie jest w Christmas Stories: Nutcracker. Zatem, Christmas Stories: Nutcracker jest gra ukryte obiekty od Elephant Games, luźno opartą na klasycznym „Dziadku do Orzechów”. Jeśli jesteście gotowi wyruszyć w tą niezapomniana podróż przez wspaniały, magiczny świat Świątecznej atmosfery, pobierzcie i zagrajcie w tą wspaniałą grę, oczywiście tuz po przeczytaniu naszej recenzji!.. Read more

Fabuła Christmas Stories: Nutcracker oparta jest na słynnym balecie Czajkowskiego. W grze zostajemy zaproszeni na Świąteczny Bal w królewskim pałacu. Jesteśmy tym faktem niesamowicie podekscytowani, jako, że Para Królewska zaprasza nas na wielką ucztę. Już czujemy to pyszne jedzenie, wyszukane dekoracje, i przepięknie ubranych ludzi, z którymi przyjdzie nam się bawić na parkiecie. Jednakże, spóźniamy się i po przybyciu okazuje się, że bal się skończył Kamerdyner informuje nas, że możemy zabrać za to nasz prezent spod drzewa. Wybieramy jeden, otwieramy i znajdujemy tam ...gadającego dziadka do orzechów! Ten zaś okazuje się być Księciem Albertem, który został przeklęty przez Króla Szczurów. Król Szczurów rozprawił się także z księżniczka Mary, zamieniając ja w porcelanowa lalkę. Jako, że książę jest zmieniony, to my musimy mu pomóc.

Christmas Stories: Nutcracker łączy gatunek przygodowy ze scenami HO i mini-grami, co sprawia, że ta wspaniała opowieść o tematyce świątecznej będzie idealna zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Sceny z ukrytymi obiektami są świetnie narysowane i odpowiednie do święta Bożego Narodzenia, wypełnione wieloma szczegółami, co podnosi ich realizm. Mini-gry są bardzo zabawne, wliczając zabawy z piłką, gdzie trzeba zapamiętywać kolejność kolorów piłek wpadających do dołu, puzzle itp.. Część przygodowa zawiera znajdywanie i zbieranie przeróżnych przedmiotów rozrzuconych po całym świecie gry i używając ich by otwierać nowe miejsca lub odblokowując mini-gry. Dobrą cechą jest to, że znajdujemy kompanów – pierwszym z nich jest nasz nieszczęsny, zaklęty dziadek do orzechów – a każdy poziom ma swoje specjalne zdolności. Dziadek do orzechów, przykładowo, może nie być w wstanie pokonać króla szczurów, jeden z większych szczurów też nie będzie dobry dla niego – możemy więc wysłać go do walki przeciw wojownikom niższego szczebla. To dobra mechanika, bo możemy bardziej skupiać się na łamigłówkami – czy trzeba użyć pewnych przedmiotów, czy użyć mocy czy może czegoś innego? Są tu trzy poziomy trudności, a także opcje jak podpowiedzi i błyski, lub tez ich brak dla tych, którzy chcą przebrnąć przez grą całkiem sami.

Christmas Stories: Nutcracker posiada także krótkie sceny przerywnikowe i bardzo szczegółową grafikę, która z pewnością  was zadowoli. Są tu także doskonałe podkłady głosowe i świetna muzyka z przedstawienia.

Podsumowując, Christmas Stories: Nutcracker jest doskonałym połączeniem gatunków HO, przygoda i łamigłówki z mini-grami, która będzie świetna na te Święta. Spodobają nam się efekty audio-wizualne, wspaniała fabuła i poświęć czas na zabawę z wciągająca fabułą i wyzywająca grą. Możecie spróbować wersji demo lub nabyć pełna, nielimitowaną wersję tej niesamowitej gry! Miłej zabawy!