Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Chimeras: Tune of Revenge Collector's Edition gra
3.3125
16

Chimeras: Tune of Revenge Collector's Edition

Wyrusz do tajemniczego, małego miasteczka by pozbyć się zła i przełamać wszystkie klątwy w nowej, ekscytującej grze ukryte obiekty z Chimeras: Tune of Revenge! Na tyle, ile nam wiadomo, zbrodnia wydarzyła się około trzynaście lat temu, jednak wciąż czuć jej znamię. Dodatkowo, przestępca wciąż rozsiewa zło i daje o sobie znać. Powstrzymaj go i odłóż wszystko na swoje miejsce, niech miasto odzyska swój dawny spokój. Poczekaj cierpliwie na ukazanie się Chimeras: Tune of Revenge i zdobądź niezwykłe doświadczenie! Powodzenia!

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad

CHIMERAS: TUNE OF REVENGE COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

CHIMERAS: TUNE OF REVENGE COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Małe miasteczko to świetne miejsca na powłokę gier z ukrytymi przedmiotami, gdyż są opuszczone i zazwyczaj na uboczu. Wydaje się, że złe moce lubią skupiać się wokół małych miasteczek. Jednak, z drugiej strony, gry HO, które mają taką właśnie lokalizację są zawsze ciekawe z jakiegoś powodu! Deweloper – Elephant Games – prezentuje nam nową grę w tym klimacie zatytułowaną Chimeras: Tune of Revenge! Jak będziecie mogli przeczytać, gra jest wyjątkowa, więc jeśli jesteście gotowi wyruszyć w podróż do małego miasteczka pełnego sekretów i intryg, które na ciebie czekają, przeczytajcie resztę naszej recenzji! Oczywiście, możecie zawsze pobrać darmową wersję demo!.. Read more

Każda gra musi być wyjątkowa jeśli ma się podobać. Jesteśmy pewni, że gra Chimeras: Tune of Revenge nie będzie miała z tym problemu, bo posiada ciekawą i pomysłowa fabułę pomimo trochę oklepanego umiejscowienia. Fabuła idzie mniej więcej tak: Znajdujemy się w miasteczku Graysand, w którym grasują bestie i różne stworzenia, które chcą zabijać wielu ludzi. Od razu natykamy się na bandziora, który chce zemścić się na miejscowych ludziach za niedawne krzywdy. By się dowiedzieć jak tajemnica się za tym kryje musisz odszyfrować trzynaście przeklętych kart a każda z nich połączona jest z jednym potworem w mieście. Trzeba będzie także pokonać potwory, znaleźć rozwiązania wielu problemów i ocalić miasteczko by znów zapanował w nim pokój! Jesteśmy pewni, że opowieść tak przekonała was do nabycia pełnej, nielimitowanej wersji gry!

Jednakże, jeśli nie jesteście w 100 procentach pewni, przeczytajcie dalej a dowiecie się więcej o samej grze. Chimeras: Tune of Revenge to wspaniałe połączenie gatunku ukryte obiekty z elementami przygody i łamigłówek. To połączenie świetnie się tu sprawdza. Po pierwsze, wybieramy poziom trudności i w zależności o tego co wybierzemy będzie zależała pomoc, która otrzymamy w grze. W grze napotkamy na wiele scen HO, z których niektóre są interaktywne. Dobrą rzeczą w tych scenach jest to, że nie są zatłoczone jak to ma miejsce w wielu innych grach tego typu. Mini-gry i łamigłówki są przyjemne, choć na większość z nich natknęliśmy się już w innych grach. Jednakże, znajdziemy tu też oryginalne łamigłówki, które będą wyzywające i ciekawe! Mamy przycisk podpowiedzi do pomocy i mapę do szybkich podróży, ale nie ma dziennika. Wewnątrz gry będziemy mieli okazję zbadać i znaleźć dziesięć zaginionych zwierzaków jako misja poboczna.

W końcu, parę słów o stronie graficznej i muzycznej w grze – są po protu odlotowe. Grafika jest szczegółowa, będziemy mogli cieszyć się bogatym, kolorowym tłem i wspaniałymi efektami specjalnymi. Sceny przerywnikowe i animacje 2D ożywiają grę. Jeśli chodzi o muzykę, jest bardzo oryginalna a podkłady głosowe są świetne. Jednakże, efekty dźwiękowe są czasem nużące, ale zawsze można je wyłączyć!

Podsumowując, Chimeras: Tune of Revenge jest wspaniałą gra HO. Łączy w sobie elementy łamigłówek i przygody, które opowiadają historię małego miasteczka w potrzebie. Jeśli to dla ciebie mało, doświadczenie audio-wizualne jest niesamowite i zapewniamy, że spędzisz z grę wiele wspaniałych godzin!