Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Cassandra's Journey 2: The Fifth Sun of Nostradamus gra
4
20

Cassandra's Journey 2: The Fifth Sun of Nostradamus

Ocal świat przed siłami zła w tej drugiej części słynnej, przygodowej gry ukrytych przedmiotów pt. "Cassandra’s Journey 2: The Fifth Sun of Nostradamus"! Tym razem Cassandra musi wygnać tajemniczego demona, który przybył do naszego świata, nauczyć się nowych zaklęć i odszukać Michaela, zaginionego brata Violet. Świetna grafika, wciągająca gra, fascynująca muzyka i mnóstwo magicznych mini gier, takich jak match3, puzzle, przesuwane puzzle itd.... Krótko mówiąc "Cassandra’s Journey 2" to świat zadziwiających postaci i niewiarygodnych przygód!

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu określonej zagadki lub znalezieniu jakiegoś obiektu, możesz bezpłatnie pobrać nasz przewodnik po strategii gry Cassandra's Journey 2: The Fifth Sun of Nostradamus. Zdobądź szczegółowy opis trasy oraz wskazówki, jak ukończyć wszystkie poziomy, nie pomijając ani jednej ukrytej opcji gry całkowicie za darmo!

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY CASSANDRA'S JOURNEY 2: THE FIFTH SUN OF NOSTRADAMUS

CASSANDRA'S JOURNEY 2: THE FIFTH SUN OF NOSTRADAMUS RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Czy chciałbyś osobiście spotkać Nostradamusa, największego jasnowidza wszech czasów? Rozpocznij swoje poszukiwania ukrytych przedmiotów w nowej grze firmy JoyBits, zatytułowanej „Cassandra’s Journey 2: The Fifth Sun of Nostradamus”. Ten dobry sequel znanego tytułu przenosi główną bohaterkę, Cassandrę w świat wróżbiarstwa i zaklęć magicznych... Read more

Wcielając się w postać czarującej dziewczyny, początkującej czarodziejki, wyruszasz w tajemniczą podróż w towarzystwie nie kogo innego, jak samego Nostradamusa. Ponieważ jest to klasyczna gra przygodowa ukrytych przedmiotów, otrzymasz listę przedmiotów niezbędnych do rozwiązania różnych zagadek. Warto zaznaczyć, że wszystkie cele i zadania są logiczne i dobrze wkomponowane w fabułę gry. „Cassandra’s Journey 2: The Fifth Sun of Nostradamus” zaoszczędza graczom ciągłego powracania w te same miejsca. Na każdym poziomie znajdziesz dużą różnorodność dość prostych łamigłówek. Niemniej jednak widać, że twórcy starali się ulepszyć swój produkt, w związku z czym większość zagadek jest naprawdę dobrze wykonana.

Uważaj na przypadkowe klikanie, gdyż system kar jest niezwykle surowy! Zbyt wiele niepotrzebnych kliknięć sprawi, że Twój kursor zwariuje na kilka sekund. Prócz tego utracisz także cały sok podpowiedzi, widoczny na ekranie. Pamiętaj, że odradza się on bardzo powoli, a może okazać się niezbędny przy poszukiwaniu przedmiotów i odkrywaniu kolejnych kroków.

Przyjemna grafika to największa zaleta gry, która czyni ją lepszą od wielu podobnych tytułów. „Cassandra’s Journey 2: The Fifth Sun of Nostradamus” daje także szansę na powrót do niektórych mini gier przy użyciu głównego menu. Gra ma jednak także wady, jak chociażby niewielkie problemy z kursorem - czasami trzeba klikać kilkakrotnie w trakcie przenoszenia przedmiotów, aby użyć ich w pożądanym miejscu.

Z pewnością też nie jest to milowy krok w rozwoju gier ukrytych przedmiotów. Ogólnie jednak, gra ta zasługuje na pochwałę, gdyż brak w niej irytujących, frustrujących, czy nudnych elementów. Zamiast tego oferuje ona przyjemne wskazówki, intrygującą fabułę i mnóstwo ciekawych zadań do wykonania. Baw się dobrze!