Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Many Years Ago gra
4.0208333333333
96

Many Years Ago

W tej grze strategicznej musisz pomóc przetrwać dawnej cywilizacji! Plemię ucierpiało w potężnej erupcji wulkanu Boggo i nie ma teraz co jeść ani gdzie mieszkać. Jako mądry wódz plemienia musisz nauczyć ich pozyskiwania pokarmu, gromadzenia zapasów i budowy solidnych szałasów. Dzięki znajomości nowoczesnej technologii bez problemu uda Ci się kontrolować to starodawne plemię w grze "Many Years Ago"!

MANY YEARS AGO ZRZUTY EKRANU

MANY YEARS AGO RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

ERS G-Studio prezentuje nową grę strategiczną zatytułowaną “Many Years Ago”. W grze tej poznasz starożytne plemię, którego członkowie mają okropnego pecha. Gdziekolwiek nie założą osady, zostaje ona zniszczona przez erupcję wulkanu. Niedawno odkryli oni kolejne miejsce dla rozwoju swojej cywilizacji, a Twoim zadaniem jest zagwarantowanie, że tym razem wszystko pójdzie dobrze... Read more

Jako mądry wódz swojego plemienia musisz nauczyć swoich podwładnych przygotowywać materiały, budować trwałe szałasy, gromadzić jedzenie i konstruować łodzie. Zawsze musisz być przygotowany na ewakuację ludzi z wyspy, w razie erupcji kolejnego wulkanu.

Umiejętności danego mieszkańca będą się rozwijały zgodnie z jego zawodem i pomogą mu wykonywać wszystkie zadania bardziej wydajnie. Możesz osiągać kolejne poziomy umiejętności, wykorzystując punkty doświadczenia w danym zawodzie z puli danej społeczności.

Gra “Many Years Ago” posiada przepiękną grafikę 3D i dobre efekty dźwiękowe. Podobało nam się także to, że członkowie plemienia i dinozaury przypominały nam słynną kreskówkę Hanna Barbera. Tempo gry było dla nas nieco zbyt szybkie, więc początkujący gracze mogą mieć problemy z jej opanowaniem, ale dla fanów gatunku nie powinien to być żaden problem. Baw się dobrze i strzeż się wulkanu!