Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Jak zbudowano Wielki Mur Chiński gra
2.9459459459459
37

Jak zbudowano Wielki Mur Chiński

Poznaj najwspanialsze chińskie miejsca rozrywki w nowej, wspaniałej i zabawnej grze zatytułowanej Jak zbudowano Wielki Mur Chiński! Będziesz musiał zbudować wielki mur chiński i więcej dowiedzieć się o chińskiej kulturze. Deweloperzy stworzyli tą grę jako mieszankę gry strategicznej i gry na czas. Zostan władcą Chin i rozwijaj swoje imperium. Zarządzaj budowlą, szukaj najlepszych złóż i niech wszystko będzie idealne.

JAK ZBUDOWANO WIELKI MUR CHIŃSKI ZRZUTY EKRANU

JAK ZBUDOWANO WIELKI MUR CHIŃSKI RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Często nudzimy się w domu nie wiedząc, którą grę wybrać i mając dość tych gier, które przeszliśmy już milion razy. Czujemy, że brak nam czegoś wyzywającego, czegoś trudniejszego, czegoś, co zmusi nas do myślenia i znalezienia rozwiązania rozmaitych zadań. Przygotujcie się zatem na całkiem nową grę strategiczną pt. Building the Great Wall of China od Nordcurrent. To wspaniała, nowa gra, w której zmierzycie się z nieoczekiwanymi sprawami i będziecie musieli dowieść swoich zdolności strategicznych. Przygotujcie się na zabawę z Building the Great Wall of China!.. Read more

Fabuła zabierze nas do starożytnych Chin, gdzie imperium zmaga się z najazdami Nomadów z północy. Musimy ukończyć budowę Wielkiego Muru Chińskiego w zamian za rękę królewskiej córki. Jednakże, może to być nie lada wyzwanie, ponieważ fabuła zawiera wiele zwrotów akcji, gdzie natkniemy się na przeszkody natury ekonomicznej i nadprzyrodzonej! Ta fabuła jest niezwykle obiecująca, i jeśli gra wam się spodoba w wersji demo, zawsze możecie zakupić pełną, nielimitowana wersję Building the Great Wall of China!

Przez grę poprowadzi nas seria ciekawych bajek, które urozmaicają i budują grę. W niektórych bajkach dowiemy się też wielu ciekawych faktów o samym budowaniu Muru. By ukończyć wszystkie 40 poziomów z najlepszym wynikiem trzeba będzie wykazać się umiejętnością planowania ponieważ gra nie jest prosta. Napotkacie na masę problemów wliczając w to pracowników, którzy muszą wrócic do miasta po zakończonej pracy. Jest to jedynie jedno z wielu wyzwań, które przygotowała dla nas ekipa z Nordcurrent. Będziemy musieli także poradzić sobie z burzą i smokami! Każde z nich ma za zadanie utrudnić wam pracę. Smoki będą podpalać wasze budowle i zmuszać pracowników do chowania się, więc trzeba będzie klikać na nie by się ich pozbyć. Z drugiej strony, są też trofea, które możecie gromadzić, jednak pamiętajcie, że one mogą was odciągnąć od głównego zadania, więc można pozbierać je później. Co więcej, znajdziemy tu mnóstwo innowacyjnych mini-gier, które ożywią akcję, takie jak gry pamięciowe i inne.

Ostatnią rzeczą, na której się skupimy będą grafika i muzyka. Są niesamowite – tak po prostu! Już długi czas nie spotkaliśmy się z tak wysokiej jakości grafiką i muzyką! Doświadczenie audio-wizualne w grze Building the Great Wall of China zabierze nas na odległy kontynent Azjatycki i pozwoli nam poczuć się jakby to od nas zależało ukończenie budowli Wielkiego Muru Chińskiego! Nie przegapcie takiej okazji!

Podsumowując, Building the Great Wall of China jest grą jedyną w swoim rodzaju. To gra strategiczna, która zmusi was do myślenia i włożenia wiele wysiłku w pracę ukończenia Wielkiego Muru Chińskiego. Cieszcie się wspaniałą fabułą, zdumiewającą grafiką i interesującą grą!