Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Blackwake gra
5
2

Blackwake

Blackwake to wyjątkowa strzelanka z perspektywy pierwszej osoby, która zawiera motyw morski i piratów. Jest to tryb wieloosobowy, co oznacza, że naprawdę musisz współpracować z załogą, aby nawigować historycznie dokładnym statkiem i radzić sobie z przeciwnikami. Do wyboru są trzy tryby gry: drużynowy deathmatch, oblężenie (z dostępnymi opcjami atakującego lub obrońcy) i zdobycie łupu. Dzięki temu Ty i Twoi przyjaciele będziecie zajęci próbami zatopienia lub abordażu wrogich statków, eliminując ich załogę za pomocą armat, śmiercionośnych ostrzy i broni palnej. Jeśli nie miałeś szczęścia, a Twój własny statek odniósł pewne uszkodzenia, naprawa należy do Ciebie. Po prostu staraj się nie dać się trafić kulą armatnią wroga w trakcie. Kolejna potencjalnie niebezpieczna misja polega na przeładowaniu działa morskiego, ale koledzy z drużyny na pewno Cię osłonią. Im więcej zadań ukończysz, tym wyższą rangę otrzymasz. Te osiągnięcia pomogą ulepszyć zarówno twoją postać, jak i statek. Jeśli będziesz wystarczająco dobry w taktyce, być może uda ci się zdobyć nominację na kapitana dzięki standardowej procedurze wydawania rozkazów członkom załogi i pilnowania kursu. Nawigacja po morzu w Blackwake może być trudna. Są tam góry lodowe i niebezpieczne struktury skalne, z których niektóre mogą być wulkanami gotowymi do wybuchu.

Tags: Pirates, Multiplayer, Naval Combat, Naval, Team-Based, Action, First-Person, Co-op, Strategy, Early Access, Funny, FPS, Indie, Sailing, Swordplay, Casual, Open World, Atmospheric, Violent, Adventure

VIDEO

BLACKWAKE ZRZUTY EKRANU

Wymagania Systemowe

OS: Windows 7 64-bit, Windows 8 64-bit, Windows 10 64-bit

Processor: i5 2400, FX-6300

Memory: 10 GB RAM

Graphics: R9 270, GTX 660

DirectX: Version 11

Network: Broadband Internet connection

Storage: 4 GB available space

Additional Notes: This is to play the game on lowest settings with medium shadows at around [email protected] resolution.