Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Build It! Miami Beach Resort gra
4.0540540540541
74

Build It! Miami Beach Resort

Lubisz gry na czas? Różnorodność zarządzania i budownictwa w tej grze zrobi na Tobie wrażenie. Nie jesteś właścicielem farmy, a całego kurortu! W ciągu nadchodzących lat musisz zwiększyć jego popularność i dochody. Użyj wyobraźni i stwórz piękne i wyjątkowe hotele, restauracje, parki i wiele innych obiektów kojarzących się z wypoczynkiem. I nie zapominaj, że to plaża w Miami, więc musisz uczynić ją najbardziej luksusowym miejscem na świecie!

BUILD IT! MIAMI BEACH RESORT RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Tytuł większości gier opisuje ich zawartość, więc wszyscy wiedzą, czego należy się po nich spodziewać. Gra “Build It! Miami Beach Resort” firmy Cerasus Media nie jest tutaj wyjątkiem, choć twórcy starali się uczynić co tylko mogli, aby uczynić tą grę bardziej zróżnicowaną... Read more

Fabuła opisuje historię Claire Parker, która postanowiła spróbować swoich sił w przemyśle hotelowym. W rzeczywistości, grze tej bliżej jest do wyścigu z czasem w stylu “Cake Manii”, aniżeli do innych symulatorów budowlanych, gdyż sterujesz tylko jednym robotnikiem, który odpowiada za realizację wszystkich przydzielonych przez Ciebie zadań. Oznacza to, że gracz nie może rozwinąć swoich umiejętności, ani wyszkolić dodatkowych pracowników, choć nie stanowi to problemu - w praktyce ułatwia to znacznie grę, która w przeciwnym razie wymagałaby sporego wysiłku.

Ogromną zaletą gry “Build It! Miami Beach Resort” jest fakt, że wszystkie budynki i zarobione pieniądze przechodzą na następny poziom, więc wszystkie Twoje plany naprawdę się opłacają, a patrzenie jak twój kurort rośnie w siłę to prawdziwa frajda. Niestety, nie możesz stawiać budowli w dowolnych miejscach. Pamiętaj, że istnieje ścisły związek pomiędzy Twoim przychodem, atrakcyjnością Twojego kurortu i liczbą poszczególnych budynków. Choć Twoje cele nie ulegają zmianie - zawsze jest to przyciągnięcie określonej liczby turystów, dany poziom atrakcyjności, określony stan konta - zadania związane z budowaniem różnią się znacznie z poziomu na poziom, co czyni grę jeszcze bardziej interesującą. Na każdym poziomie masz określoną liczbę pozwoleń na budowę, więc musisz wypracować dobrą strategię, aby osiągnąć swoje cele i zrealizować wszystkie zadania.

Podczas gdy grafika w “Build It! Miami Beach Resort” jest niewątpliwie miła dla oka, gra prezentuje się jako nieco pozbawiona życia. Jedyną osobą na mapie jest Claire - w okolicy nie ma surferów, turystów, ani samochodów, co nieco nas rozczarowało, gdyż po dwudziestu poziomach widok Claire biegającej tam i z powrotem po pustym kurorcie staje się naprawdę nużący.

Pomijając drobne wady, trzeba przyznać, że gra nie jest zła i z pewnością może wciągnąć na dłuższą chwilę. Więc planuj i patrz, jak Twój biznes rośnie w siłę