Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Between the Worlds 2: The Pyramid gra
3.4583333333333
24

Between the Worlds 2: The Pyramid

Na jakiś czas możesz zostać detektywem i wyruszyć na poszukiwania słynnego profesora, który zaginął w tajemniczych okolicznościach w nowej, niezwykłej i wciągającej grze HO pt. Between the Worlds 2: The Pyramid! Poznaj miłego dżentelmena i wykorzystaj jego pomoc i wskazówki w tym niezwykłym dochodzeniu. Przemierzaj przepiekne lokacje, zbieraj wszystkie przedmioty i zanurz się w świat magii! Pobierz Between the Worlds 2: The Pyramid całkowicie za darmo już teraz, ciesz się dobrą zabawą i wyzywającymi łamigłówkami!

BETWEEN THE WORLDS 2: THE PYRAMID ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY BETWEEN THE WORLDS 2: THE PYRAMID

BETWEEN THE WORLDS 2: THE PYRAMID RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Between the Worlds II: The Pyramid jest całkiem nową grą przygodową HO od Puppet Life, która opowiada historię słynnego zaginięcia profesora. Nie ma żadnych świadków, żadnych wskazówek by móc rozwikłać tę tajemnicę, jednak czyni to ze sprawy jeszcze bardziej łakomy kąsek dla bystrego detektywa... Read more

Between the Worlds II: The Pyramid należy do tego typu gier, które od samego początku sobie z nas żartują. Sam początek nie jest dobry, jednak już po chwili gra całkowicie się zmienia. Pierwsze pięć minut gry jest dość frustrujące, bo opowieść jest dość niejasna a wykonanie również jest zamazane. Jeśli więc nie macie cierpliwości, tytuł ten zdenerwuje was do granic wytrzymałości. Przekonacie się, że system podpowiedzi działa marnie, ukryte przedmioty są zbyt malutkie i niejasne.

Jeśli jesteś pedantycznym i raczej cierpliwym graczem, będziesz z przyjemnością chłonął każdą minutę gry. Nie ma tu błysków, trzymania za rączkę, a przede wszystkim gra zmusza do myślenia. Doradzamy nie wyłączać tutorialu. Jeśli go wyłączycie, stracicie możliwość poznania paru technik, które są pomocne w grze. W dolnym prawym rogu zobaczycie jednego z detektywów. Gdy na niego klikniecie, możecie użyć go do dodatkowych podpowiedzi jak i przycisku omijania. Tak, łamigłówki i mini-gry są bardzo wyzywające.

Co więcej, sceny są przepiękne i niezwykłe z obiektami do odszukania jakich chyba nigdy nie spotkaliście w poprzednich grach. To czyni grę odmienną i oryginalną; mnóstwo ciekawych zwrotów akcji i pomysłów, które bardzo dokładają się do całościowego wyglądu gry. Jedynym minusem jest to, że gra jest zdecydowanie za krótka a zakończenie jest bardzo nagłe.

Nic dziwnego, że gracze podzielili się na dwie grupy, bo gra oferuje naprawdę odmienne doświadczenia HO łamigłówki i przygoda. Niektórzy miłośnicy ukrytych obiektów będą zawiedzeni, inny wprost przeciwnie. Wasz wybór: grać czy nie grać!