Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Azkend-2. Podziemny Świat gra
2.7857142857143
98

Azkend-2. Podziemny Świat

Możesz zaprzestać poszukiwań nowej gry match-3 puzzle, bo właśnie ją znalazłeś - Azkend 2. Gra oferuje ci niezapomniana żeglarską podróż z animowanymi scenami, intrygującą fabułą i kilkoma niesamowitymi zwrotami akcji. Zagraj w tą niezwykle wciągająca grę odblokowując przerażające moce. Sequel ten został wszechstronnie dopracowany zachowując niepowtarzalna atmosferę poprzedniej części. Dasz rade osiągnąć najwyższy wynik? Pobierz Azkend 2 całkowicie za darmo i pokaż nam twoje strategiczne umiejętności match-3.

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY AZKEND-2. PODZIEMNY ŚWIAT

AZKEND-2. PODZIEMNY ŚWIAT RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Świetną rzeczą o 10tons Entertainment jest to, ze potrafią znaleźć ciekawy sposób na nadanie starym grom nowego wymiaru. Tym razem, oferują nam Azkend 2: The World Beneath dla naszych łamigłówkowych przyjemności... Read more

Azkend 2: The World Beneath opowiada nam intrygująca historię przygody i odkryć. Gra zanurza nas głęboko do jądra ziemi i prowadzi przez kilka najwspanialszych scen match-3, jakie mieliśmy okazję kiedykolwiek oglądać w grach typu puzzle. Gra może pochwalić się cudownymi, ręcznie tworzonymi i animowanymi scenami i doskonałym soundtrackiem.

Chociaż Azkend 2: The World Beneath jest w większej mierze grą match-3, najważniejszą częścią gry jest wątek przygodowy. Cechy przygodowe odzwierciadlają mnóstwo klasycznych łamigłówek z Azkend, a także nowe typy poziomów takie jak Bug Hunt. W sumie mamy tu około sześciu niezwykłych trybów gry, które udoskonalają i urozmaicają wasze umiejętności match-3 i przygody. Wyzwanie na czas jest szybką, dwuminutowa grą, gdzie mamy zbierać jak najwięcej punktów i znaleźć się na topie listy zwycięzców. W wyzwaniu Medals możesz ponownie grać przez wszystkie poziomy gry i starać się za każdy zyskiwać medal.

Podczas gry w Azkend 2: The World Beneath wydaje się, że opowiadania Julesa Verne’a odżywają zabierając gracza w zatrważającą, morską przygodę. Animowane tło i profesjonalny podkład głosowy tworzą niezapomnianą atmosferę gry, co czyni gre jeszcze bardziej atrakcyjną.

Jest to zatem znana gra z nowymi zwrotami akcji zawiniętymi w mechanizację. Tuziny wyzywających poziomów i kilka niezwykłych trybów gry z pewnością zajmie was na długie godziny. Strzeżcie się, bo istnieje niebezpieczeństwo wielokrotnych porażek!