Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Azada: In Libro Collector's Edition gra
3.1341463414634
82

Azada: In Libro Collector's Edition

Azada: In Libro jest kolejnym projektem w najbardziej fascynującej serii gier poświęconych gatunkowi HO puzzle, przygoda. Dziwny notariusz zawiadamia cię o zadziwiającym spadku. Wyruszasz więc w podróż do Europy Środkowej, do Pragi. Moglibyśmy wierzyć, że jest to jedna wielka pułapka! Przygoda rozpoczyna się od nawiedzonego domu, gdzie spotykamy dziwne duchy i rozkoszujemy się tajemniczymi dźwiękami harfy...Czego więcej potrzebujesz by zakochać się w tej grze? Dysponując zachwycającym wykonaniem i enigmatyczną atmosferą, gra zajmie cię na długie godziny. Nie przegap okazji by pobrać Azada: In Libro całkowicie za darmo.

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad & iPhone

AZADA: IN LIBRO COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY AZADA: IN LIBRO COLLECTOR'S EDITION

AZADA: IN LIBRO COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Jak często traficie na gry, w której zarówno gra jak i szata graficzna są dobrze zgrane? Nie jest tajemnicą, że takie gry to rzadkość. Jeśli deweloperzy do ERS Studio przykłada rękę do tego interesu, przygotujcie się na powitanie kolejnej, fatalnej gry... Read more

Azada: In Libro jest już trzecia częścią serii, która przenosi nas w cudowny kraj Azady, gdzie naszym zadaniem jest stawienie oporu śmiałemu złu. W odróżnieniu od poprzednich części, gra jest typową grą wskaż i kliknij typu przygodowego ze strzałkami nawigacji, notatnikiem ze wskazówkami, łamigłówkami, paroma scenami z ukrytymi obiektami nie zawierającymi listy przedmiotów. Dzięki trzem trybom gry (normalnym, zaawansowanym i trudnym) gra spodoba się graczom o różnych stopniach zaawansowania.

Deweloperzy starali się bardzo by podarować nam pełnowartościowa opowieść przygodową i podróż po cudownej Azadzie. Jednakże, duża część gry to żmudne rozwiązywanie łamigłówek. Pocieszającym jest fakt, że zarówno łamigłówki jak i mini-gry są dobrze zrobione, wymagające sporo wkładu umysłowego i kreatywnego sposobu myślenia. Wszystkie aspekty gry odziane są zdumiewającą szatą graficzną, która przez całą grę jest idealnie zróżnicowana. Podkład muzyczny to fantastyczny akompaniament, który towarzyszy nam podczas wędrówki przez całą grę.

Z tak długim i wyzywającym motywem podróży, Azada: In Libro mogłaby być dłuższa. Intrygująca fabuła i zachwycające wykonanie wizualne powodują, ze wciąż czekamy no to, co będzie dalej. Jeśli lubisz głównie zadania z odnajdywaniem ukrytych obiektów, możesz być nieco zawiedziony. Ale dla tych, którzy uwielbiają przygody, ta gra będzie w sam raz. Miłej zabawy!