Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Avernum 6 gra
3.7407407407407
27

Avernum 6

W nowej, magicznej grze Avernum 6 czekaja na Ciebie wspaniałe przygody! To ostatnia seria z gier Avernum, w której okrutna katastrofa zniszczy Twoją ojczystą ziemię. Przyczynią się do tego głód i działania wojenne! Eksploruj miasta i ruiny, żeby spotkać legandarnych wojowników i czarodziejów. Uratuj ludzi ze swojej planety i znajdź rzadko występujące składniki oraz potężne artefakty. Ekscytującą grę Avernum 6 możesz pobrać bezpłatnie. Baw się dobrze w tej fascynującej opowieści! Powodzenia!

AVERNUM 6 ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY AVERNUM 6

AVERNUM 6 RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Avernum 6 jest ostatnią częścią  popularniej serii Avernum od Spiderweb Software. Ci którzy już spróbowali poprzednie części zdają se sprawę ze akcja będzie się rozgrywać w fantastycznym świecie ogromnych jaskiń i licznych wąskich korytarzyków. Gra ma ten sam scenariusz , podstawowe grafiki, możliwości i postacie; w całości, głównym celem tej ekscytującej podziemnej przygody było pozostać niezmienioną . Dla tych którzy jeszcze się nie spotkali serii Avernum, lepiej rozpocząć z pierwszego rozdziału. W międzyczasie, wielbicieli gry będą przyglądać się do szóstej wersji od Spiderweb Software. Zobaczysz ten sam scenariusz,żadnych animacji,sztywne postaci i oczywiście temat się powtórzy. Z pewnością, prawdziwi miłośniki tej wojskowej strategii będą chętne spędzić przy niej mnóstwo swego wolnego czasu. Pomimo to, Avernum 6 naprawdę  może pochwalić się swoimi zachwycającymi walkami i systemem lootowania, co jeszcze bardziej będzie zachęcać  do zabawy. Nie zapomnij poeksperymentować z różnymi możliwościami i zdolnościami twojej gry! Eksperymenty pomogą ci zwalczyć wszystkich twoich mądrych wrogów.  .. Read more

Ta gra ma dość sztuczek żeby rywalizować z sobie podobnymi. Do tej pory, podobieństwo wszystkich edycji gry naprawdę nas rozczarowuje.  Czy zanikną te negatywne uczucia kiedyś? Na nieszczęście, nie. Jak tylko ty oswoisz się z nową grą, inna wersja zjawi się natychmiast. Niestety!