Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Killing Floor 2 gra
4.6
5

Killing Floor 2

Miesiąc później po wydarzeniach opisanych w oryginalnej grze Killing Floor epidemia spowodowana nieudanym eksperymentem z bronią biologiczną szybko się nasiliła. Wybuch wirusa rozprzestrzenia się w całej Unii Europejskiej, wyłączając polityczną machinę i życie codzienne. Nieliczni, którym udało się przeżyć, zdecydowali się zjednoczyć i walczyć, a ty jesteś jednym z nich. To obiecujący zestaw Killing Floor 2, a sama gra nie zawiodła graczy. Intensywna strzelanina przeciwko falom zombie i koszmarnych creepów nie zawiedzie i zaangażuje nawet zapalonego entuzjastę gier FPS. Tryb wieloosobowy nadal ma wysoki priorytet i zaleca się go podczas gry ze znajomymi. Istnieje obracający się zestaw postaci w zależności od DLC, w który grasz. Każdy z nich ma unikalne umiejętności i lepiej jest zebrać grupę tak, by się uzupełniały. Razem będziecie uczestniczyć w operacjach na różnych mapach, na których roi się od krwiożerczych potworów i niełatwych do zabicia bossów.

Tags: Zombies, Co-op, Gore, FPS, Survival, Multiplayer, Action, Online Co-Op, Horror, Shooter, First-Person, Team-Based, Survival Horror, Great Soundtrack, Atmospheric, Difficult, Singleplayer, Early Access, Indie, Blood

VIDEO

KILLING FLOOR 2 ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY KILLING FLOOR 2

Wymagania Systemowe

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Win7 64-bit, Win8/8.1 64-bit

Processor: Core 2 Duo E8200 2.66GHz or Phenom II X2 545

Memory: 3 GB RAM

Graphics: GeForce GTS 250 or Radeon HD 4830

DirectX: Version 10

Network: Broadband Internet connection

Storage: 60 GB available space

UNSUPPORTED HARDWARE: IntelHD Integrated Graphics Chips, 32-bit Operating Systems, NVIDIA ® FleX features require a GeForce ® GTX™ 770 or higher (GeForce ® GTX™ 980 recommended)