Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Autumn's Treasures: The Jade Coin gra
4.3846153846154
26

Autumn's Treasures: The Jade Coin

W grze ukrytych przedmiotów "Autumn's Treasures: The Jade Coin" musisz pomóc Autumn odkryć tajemnicę przeszłości jej dziadka. Po jego śmierci, Autumn dziedziczy tajemniczy pamiętnik z mapą wskazującą położenie drogocennego artefaktu. Dołącz do niej w tej pełnej przygód podróży dookoła świata i odszukaj fascynujący, starożytny artefakt, na którego ślad wpadł dziadek Autumn! "Autumn's Treasures: The Jade Coin" to przygoda, której nie chcesz przegapić!

AUTUMN'S TREASURES: THE JADE COIN ZRZUTY EKRANU

AUTUMN'S TREASURES: THE JADE COIN RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“Autumn’s Treasure: The Jade Coin” to gra ukrytych przedmiotów wyprodukowana przez PoBros Game Studio. Przygoda zaczyna się kiedy główna bohaterka, Autumn, odkrywa pamiętnik swojego zmarłego dziadka zawierający wskazówki jak odnaleźć komplet drogocennych monet. Nie zwlekając, Autumn pakuje swoje rzeczy i wyrusza w pełną wyzwań podróż dookoła świata w poszukiwaniu tych monet. Brzmi dobrze?.. Read more

No to czeka Cię rozczarowanie. Gra polega na poszukiwaniu ukrytych przedmiotów, ale zamiast poszukiwania przedmiotów z listy, Autumn musi odnaleźć części przedmiotów, które pomogą jej przejść do następnego zadania. Pomysł na połączenie gry logicznej z poszukiwaniem ukrytych przedmiotów sam w sobie wydaje się dobry, ale w praktyce okazał się zbyt nudny. Większość czasu spędzasz na poszukiwaniu kawałków metalu, patyków i innych bezkształtnych rupieci, które mają w końcu stworzyć niezbędny przedmiot.

Gra posiada raczej wygodny i nieograniczony system podpowiedzi. Kiedy z nich korzystasz za każdym razem dodajesz pięć minut do całkowitego czasu - co jest jak kara śmierci dla Twojego końcowego wyniku.

Gra ukrytych przedmiotów “Autumn’s Treasure: The Jade Coin” posiada kilka ciekawych momentów, ale całość jest raczej nudna, pomimo sprawnego działania i przyjemnej grafiki. Możemy ją polecić jedynie prawdziwym miłośnikom gier tego gatunku. Mamy nadzieję, że “Autumn’s Treasure” znajdzie swoich zwolenników.