Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Australia Zoo Quest gra
1.4285714285714
7

Australia Zoo Quest

W jakim wieku tygrysiątko staje się samodzielne? Poznaj odpowiedź na to i wiele innych pytań na 20 osadzonych w buszu poziomach łamigłówkowej zabawy. Wygraj wyścig z czasem, próbując zapobiec wyginięciu zwierząt w Zoo. Po każdym kolejnym poziomie otrzymasz w nagrodę niesamowite zdjęcia i informacje, które pozwolą Ci lepiej poznać dane zwierzę. Sprawdź swój spryt i umiejętności w grze "Australia Zoo Quest".

AUSTRALIA ZOO QUEST ZRZUTY EKRANU

AUSTRALIA ZOO QUEST RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“The Australia Zoo Quest” wyprodukowana przez firmę DremCatcher Interactive to gra logiczna, której tematem przewodnim są zwierzęta. Będziesz musiał dopasować trzy lub więcej płytek, reprezentujących kangury, krokodyle, kolczatki i innych przedstawicieli fauny, aby oczyścić planszę. Po ukończeniu każdego poziomu, w Zoo znajdzie się nowy zwierzak. Piękne zdjęcia zwierząt opowiedzą Ci o ich życiu, środowisku, pożywieniu i tak dalej. Oczywiście takie informacje są interesujące przede wszystkim dla dzieci, ale jeśli ktoś lubi świat fauny z pewnością także uzna je za użyteczne. .. Read more

Grafika jest kolorowa, ale niezbyt dopracowana i raczej niewyraźna. Wszystko poza punktami wydaje się proste i trywialne. Nie wiadomo dlaczego punkty liczone są w tysiącach, choć o wiele lepiej byłoby, gdyby były przyznawane w setkach.

Gra i nawigacja także są proste. Do wyboru są 3 poziomy trudności, ale gra i tak jest łatwa, szczególnie dla doświadczonych graczy. Dlatego też polecamy tą grę jako sposób na relaks - wystarczy tylko wyłączyć muzykę, która jest nużąca. Tak więc: 20 niezbyt trudnych poziomów, 20 ładnych zwierząt, wiele interesujących faktów i prosta zabawa w stylu “match 3”... poleć ją swoim dzieciom lub młodszej siostrze, z pewnością im się spodoba!

Wymagania Systemowe

OS: Windows 2000/XP/Vista, CPU: 1.0 GHz, RAM: 256 MB, DirectX: 6.0, Hard Drive: 117 MB