Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Antique Shop gra
2.8780487804878
41

Antique Shop

Gatunek: Na czas

W tej grze na czas musisz otworzyć sieć antykwariatów w całym kraju i zarobić na zorganizowanie ekspedycji historycznej do Grecji. Kupuj interesujące przedmioty i sprzedawaj je w swoich antykwariatach. Dochód możesz wydać na usprawnienie swoich usług. Zostań najlepszym antykwariuszem w historii!

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY ANTIQUE SHOP

ANTIQUE SHOP RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“Antique Shop” to gra stworzona przez Meridian93 Inc. Jest to gra na czas z elementami przygodówki i poszukiwania ukrytych przedmiotów. Główna bohaterka gry posiada mapę, prowadzącą do starego, greckiego skarbu, jednak nie ma ona wystarczających funduszy, aby zorganizować archeologiczną ekspedycję. Musisz jej pomóc zarobić, sprzedając antyki w sklepie ze starociami... Read more

Gra w “Antique Shop” podzielona jest na dwa etapy. W pierwszej części, polegającej na wyścigu z czasem, musisz zarobić wystarczająco dużo pieniędzy, aby móc rozpocząć poszukiwanie ukrytych przedmiotów. Ten etap jest dosyć prosty: musisz dać klientom to, o co proszą. Im lepsza obsługa, tym szczęśliwsi klienci. Poszukiwanie ukrytych przedmiotów polega na szukaniu obiektów do Twojego sklepu. Aby zrozumieć jakiego przedmiotu szukasz musisz rozwiązać serię zagadek. To zadanie jest w miarę trudne, jednak istnieje dobry system podpowiedzi, które podkreślają poszukiwany przedmiot.

Naszym zdaniem zbyt wiele czasu zabiera dostanie się do etapu ukrytych przedmiotów. Musisz zarobić naprawdę sporo pieniędzy, zanim wybierzesz się na pierwszą wycieczkę archeologiczną.

Grafika “Antique Shop” jest dość dobra, ale muzyka jest potworna. Irytująca melodyjka powtarzana losowo z poziomu na poziom spowodowała, że wyłączyliśmy dźwięk. Ogólnie gra