Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Animal Genius gra
3.2391304347826
92

Animal Genius

Prawda jest taka, że większość gier edukacyjnych jest okropna. Jednak "Animal Genius" to niewątpliwe odstępstwo od tej reguły. Gra ta przeznaczona jest dla małych dzieci, poniżej 10 roku życia. Ma ona za zadanie poszerzyć ich wiedzę o zwierzętach, owadach i innych formach życia. Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko stało się znawcą tej dziedziny, "Animal Genius" bez wątpienia pozwoli Ci osiągnąć cel. Oczywiście dorośli także mogą spróbować swoich sił!

ANIMAL GENIUS ZRZUTY EKRANU

ANIMAL GENIUS RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“Animal Genius” to ekscytująca, edukacyjna gra symulacyjna wyprodukowana przez firmę Scholastic. Powstała ona z myślą o małych dzieciach, aby mogły dowiedzieć się więcej o swoich ulubionych zwierzakach... Read more

Wszystkie zadania w grze związane są ze znajomością podstawowych faktów o różnych gatunkach zwierząt. Rozpoczynasz grę z pięcioma pustymi polami, w których musisz umieścić po pięć różnych zwierząt. Aby osiągnąć ten cel i “odblokować” zwierzaki, gracz musi odpowiedzieć na 10 prostych pytań, na przykład “Czy szopy potrafią latać?” albo “Czy papuga ma pióra?” Aby uczynić to zadanie trudniejszym, twórcy postanowili wprowadzić limity czasowe.

Gra posiada bardzo ważny element edukacyjny: uczenie się zostaje nagrodzone. “Animal Genius” nagradza prawidłowe odpowiedzi. Mini gry nie wymagają doskonałej znajomości zwierząt, ale dodatkowe trudniejsze pytania są znacznie wyżej punktowane, dzięki czemu poznawanie nowych faktów jest przyjemniejsze, ale brak wiedzy nie stanowi przeszkody.

Pomimo kiepskiego wykonania, gra jest przyjemna i wciągająca. Oczywiście nie nadaje się ona dla dorosłych, ale świetnie sprawdza się dla dzieci poniżej 10 roku życia. Jeśli chcesz, aby Twoja pociecha spędziła czas w bardziej produktywny sposób, “Animal Genius” to świetny wybór. Dobrej zabawy!