Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Alpha Kimori gra
3.0769230769231
39

Alpha Kimori

Tęskni Ci się za jakąś dobrą grą strategiczną? Masz ochotę wziąć udział w fascynującej walce? Jeżeli tak, to wybierz "Alpha Kimori"! Gra ta zabierze Cię ze sobą w podróż na inną planetę. Cała ludzkość została przetransportowana na planetę Kimori po tym, jak Ziemią zawładneli kosmici. Od tego momentu walki na Kimori nie mają końca. Pomimo bojowej atmosfery, dwoje zakochanych pragnie być razem! Pomóż Rick oraz Yuku stawić czoła wszystkim przeciwnościom aby mogli oni połączyć swoje serca! Pobierz "Alpha Kimori" już teraz, całkowicie za darmo i podejmij się bitwy!

ALPHA KIMORI ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY ALPHA KIMORI

ALPHA KIMORI RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Wydana przez Sherman3D gra pt. “Alpha Kimori” jest żywą i barwną produkcją w stylu Japońskiej Anime, a jej interesująca, przygodowa fabuła zawiera w sobie elementy sci-fi oraz fantasy... Read more

Zaznaczając już na samym początku, gra ta nie będzie odpowiednia dla każdego gracza, chociażby ponieważ została utrzymana właśnie w takim wyjątkowym, japońskim stylu. Produkcja ta opowiada niesamowitą historię i zanurza nas w ekscentrycznej, orientalnej filozofii. Wszyscy miłośnicy wydań typu Anime na pewno rozumieją (lub przyjamniej mamy taką nadzieję) złożoność “Alpha Kimori”, która rozpoczyna się dosyć prosto, jednak staje się coraz bardziej skomplikowana w miarę postępu w rozgrywce. W sumie gra ta rozwija się niczym interaktywna nowela, w której wcielasz się rolę głównego bohatera i podróżujesz wgłąb całej historii.

Jeżeli chodzi o samą istniejącą tutaj rozgrywkę, to “Alpha Kimori” podąża za oldschoolowym stylem gier fabularnych, w który dane nam było grać jakieś kilkanaście lat temu. Wszystko jest tednak tak płynne oraz przemyślane, że w sumie możesz odnieść niezłą frajdę z grania. Wizualnie jednak, produkcja ta wygląda bardzo, ale to bardzo dziecinnie. Musimy zatem wbić sobie do głowy, że zamieszczenie tak prymitywnego opracowania graficznego było celowym krokiem, który miał za zadanie dojście do młodszej rzeszy grających. Jeżeli takie było zamierzenie producentów, to dlaczego dostajesz zadanie zabicia zupełnie małych, zabawnych i bezbronnych zwierzątek, które nie mają żadnej większej strategicznej roli?

Innymi słowami ujmując, jest to niesamowicie dziwna gra, zupełnie jak większość rzeczy wyprodukownych w Japonii. Aby pokochać tą produkcję, musisz należeć do naprawdę zagorzałych fanów tego gatunku. Jeżeli masz ochotę powiększyć swoją kolekcję gier o coś zupełnie nieziemskiego, z pewnością możesz dać “Alpha Kimori” szansę.

Wymagania Systemowe

OS: Windows XP/Vista

CPU: 600 Mhz

RAM: 256 MB

DirectX: 8.1

Hard Drive: 58 MB