Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Aladin and the Wonderful Lamp: The 1001 Nights gra
3.0983606557377
61

Aladin and the Wonderful Lamp: The 1001 Nights

Jesteśmy pewni, że nie ma na świecie osoby, która nie lubiłaby baśni z 1001 nocy, lub takiej, która przynajmniej raz nie przeczytała jakiejś jej części. Bez wątpienia Aladyn jest jednym z najbardziej popularnych bohaterów, jacy w niej występują. Z tego właśnie powodu wiele gier komputerowych zostało opartych właśnie na jego przygodach. Dzisiaj masz szansę zagrać w nową produkcję z Ukrytymi Przedmiotami pt. "Aladin and the Wonderful Lamp: The 1001 Nights". Aladyn znowu popada w tarapaty próbując zaimponować swojej ukochanej Jasmine! Pomóż mu wywinąć się z kłopotów podczas rozgrywki w "Aladin and the Wonderful Lamp: The 1001 Nights". Pobierz tą grę całkowicie za darmo i przyłącz się do swojego ulubionego bohatera!

ALADIN AND THE WONDERFUL LAMP: THE 1001 NIGHTS ZRZUTY EKRANU

ALADIN AND THE WONDERFUL LAMP: THE 1001 NIGHTS RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Gra pt. “Aladin and the Wonderful Lamp: The 1001 Nights” jest nowym wydaniem od Anuman Interactive i stanowi kolejną pozycję do naszej przestronnej kolekcji produkcji z Ukrytymi Przedmiotami. Nie ma sensu rozważanie nad znajdującą się tutaj fabułą, ponieważ większość z nas przeczytała książkę pod tym tytułem, lub przynajmniej obejrzała film będący jej adaptacją. Aby jednak streścić to wszytsko w pigułce, Alladyn, będący głównnym bohaterem tej produkcji, usiłuje zaimponować wyniosłej księżniczce, lecz w rezultacie popada on w nie lada kłopoty. Od Ciebie oczywiście będzie należało tu przyjście z pomocą temu chłopakowi, aby mógł on udowodnić, że jest godzien swojej ukochanej. .. Read more

Musimy zacząć od doczepienia się do samego tytułu tej gry. Prawdę powiedziawszy, poszukując imienia “Aladdin” w wyszukiwarce google, dostaliśmy kilka wyników z różnymi wersjami orgnalnej pisowni. O co jednak chodzi w “Aladin and the Wonderful Lamp: The 1001 Nights”? Czy mamy tu doczynienia z niepoprawnym przeliterowaniem tytułu przez producentów, czy może jego jakimś zupełnie niekonwencjonalnym wariantem? Nie jesteśmy tacy pewni, że ten tytuł został stworzony w ten sposób z namysłem. Przecież oczywiste jest, że chcielibyśmy dopatrzeć się w nim orginalnej pisowni, bo to, co tu otrzymaliśmy jest z lekka powiedziawszy dziwne.

Zagłębiając się jednak dalej w samą rozgrywkę, musimy przyznać, że zawarte tutaj scenerie są dosyć egzotyczne i niezwykłe. Znajduje się tu wiele rzeczy, które odziałowywują przyjemnie na cały sposób grania. Niestety, ilośc wad oraz błędów zawartych w “Aladin and the Wonderful Lamp: The 1001 Nights” okazuje się przeważająca nad wszystkimi innymi jej aspektami. Mimo, że panująca tutaj atmosfera jest dosyć przejmująca, to tło muzyczne jest ciągle takie samo a odzywki charakterów są zbyt krótkie i powtarzają się sceneria po scenerii.  Zadania z ukrytymi przedmiotami, łamigłówki oraz mini gry są nie tylko prymitywne, ale wręcz drażniące poprzez swój brak jakiejkolwiek wyobraźni. Jakby tego było mało, Alladyn został tu przedstawiony jako zupełny tępak. Czy istnieje na całym świecie ktokolwiek, kto miałby najmniejszą ochotę wcielić się w rolę półgłówka?

Szczerze powiedziawszy, błędnie przeliterowany “Alladyn” stanowi dla nas największą porażkę. Czy jest to przeoczenie producentów, czy też celowy trik mający zwrócić na siebie uwagę, nie odnajdujemy tutaj żadnego rozgrzeszenia. Wszystko to sprawia, że gra ta prezentuje się naprawdę marnie.