Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
AGON: The Lost Sword of Toledo gra
4.6363636363636
11

AGON: The Lost Sword of Toledo

W grze „AGON: The Lost Sword of Toledo” dołączysz do profesora Hunt'a w jego poszukiwaniach zaginionego miasta Toledo, które prawdopodobnie znajduje się w Hiszpanii. Poczujesz atmosferę średniowiecza, spacerując wąskimi, wyludnionymi uliczkami i odwiedzając stare rynki i place tętniące duchem odległej przeszlości. Podczas podróży wplątany zostaniesz w tajemnicze przygody. Owe dziwne zdarzenia będą spowodowane przez magiczny miecz a profesor Hunt stanie przed poważnym wyzwaniem. Jakiego rodzaju? Dowiesz się jak tylko pobierzesz „AGON: The Lost Sword of Toledo”. Możesz to zrobić zupełnie za darmo a na pewno nie zmarnujesz czasu!

AGON: THE LOST SWORD OF TOLEDO ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY AGON: THE LOST SWORD OF TOLEDO

AGON: THE LOST SWORD OF TOLEDO RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Każdy epizod serii AGON od Private Moon Studios można uznać za osobną grę przygodową. Jakkolwiek, skomplikowana przedakcja do całej serii łączy wszystkie części. Krótko mówiąc, profesor Hunt, naukowiec z Brytyjskiego Muzeum Sztuki jest zmuszony wyruszyć w podróż przez dwanaście krajów świata żeby znaleźć dwanaście kamiennych tablic, które pomogą mu zdjąć rodzinną klątwę. Tym razem poszukiwania doprowadzają profesora do hiszpańskiego miasta Toledo. Regularne odniesienia do fabuły w czasie gry nie psują zabawy nawet jeśli nieznane nam są poprzednie części... Read more

Interfejs gry jest prosty w obsłudze. Grając w trójwymiarową grę czasami możemy poczuć się skołowani ale w “AGON: The Lost Sword of Toledo” działa to całkiem przyjemnie. Grą sterujemy przy pomocy myszki, którą badamy otoczenie. Interfejs prowadzi cię przez pokoje, do których wszedłeś a mapa pomaga ci poruszać sie z miejsca na miejsce. Sprzęt zestawiony jest w tarczy zegarowej w prawym, górnym rogu. W tarczy jest też odnośnik do głównego menu i do skryptów i notatek, które możesz czytać jak prehistorię.

Ciężko jest znaleźć słowa by opisać szatę graficzną “AGON: The Lost Sword of Toledo” jako, że jest ona zdumiewająca. Jest to gra wysokiej klasy jeśli chodzi o ukształtowanie postaci, przedstawienie tła i animację. Miejsca akcji sa nad wyraz realistyczne. Czasami można odnieść wrażnie, że przekroczyło się granice gry i że przenieśliśmy się do miasta Toledo. Zapewne spodoba nam się uczucie dreszczyku przy wkraczaniu na nowe tereny i odkrywanie co kryją te miejsca.

Generalnie rzecz ujmując “AGON: The Lost Sword of Toledo” jest perfekcyjnie dopracowany. Podkład głosu jest rewelacyjny, szczególnie jeśli chodzi   o profesora Hunt’a. Są jednakże pewne niedoskonałości w podkładzie muzycznym takie jak sporadyczne brzdąkanie gitary, które podkreśla kontekst czasowy co, w rzeczy samej, robija sens gry.

Wymagania Systemowe

OS: Windows XP/Vista

CPU: 800 Mhz

RAM: 256 MB

DirectX: 9.0

Hard Drive: 1404 MB