Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
AGON - The London Scene gra
4
7

AGON - The London Scene

W tej przygodówce Profesor Samuel Hunt z Muzeum Brytyjskiego potrzebuje Twojej pomocy w swoich badaniach, dotyczących pewnych starych artefaktów. Okrążaj z nim świat, usiłując odkryć sekret tajemniczego manuskryptu. Wykorzystaj swoje doświadczenie w rozwiązywaniu trudnych zagadek i łamigłówek w tej wspaniałej grze pod tytułem "AGON: The London Scene"!

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu określonej zagadki lub znalezieniu jakiegoś obiektu, możesz bezpłatnie pobrać nasz przewodnik po strategii gry AGON - The London Scene. Zdobądź szczegółowy opis trasy oraz wskazówki, jak ukończyć wszystkie poziomy, nie pomijając ani jednej ukrytej opcji gry całkowicie za darmo!

AGON - THE LONDON SCENE ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY AGON - THE LONDON SCENE

AGON - THE LONDON SCENE RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“AGON - The London Scene” to gra logiczna w stylu “wskaż i kliknij” wyprodukowana przez Private Moon Games. Musisz pomóc brytyjskiemu profesorowi i miłośnikowi przygód odkryć tajemnicę dziwnego, starodawnego artefaktu. Masz tylko jedną noc na wykonanie tego zadania... Read more

Historia osadzona jest w muzeum. Musisz odwiedzić wszystkie pomieszczenia i rozwiązać czekające tam łamigłówki. Sterowanie w grze jest okropne. Nie możesz po prostu przemieścić swojej postaci w dowolne miejsce; zamiast tego musisz czekać aż na ekranie pojawią się strzałki. Łamigłówki są dosyć interesujące, jednak aby rozwiązać niektóre z nich musisz ponownie odwiedzić różne pomieszczenia, a to oznacza konieczność używania głupich strzałek.

Według twórców ta seria gier składać się będzie z trzynastu części i bardzo dobrze, gdyż “AGON - The London Scene” to gra zbyt krótka: doświadczenia gracze uporają się z nią w jakieś 2 godziny. Grafika także jest bardzo uboga, więc pozostaje nam mieć nadzieję, że kolejne części będą lepsze.

Pomimo wad gra wciągnęła nas do samego końca. Naszym zdaniem prawdziwi fani gier przygodowych polubią tą grę i z niecierpliwością będą czekać na drugą część.

Wymagania Systemowe

OS: Windows XP/Vista

CPU: 800 Mhz

RAM: 128 MB

DirectX: 8.0

Hard Drive: 242 MB