Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Czas Enigmy: Tajemnica Szóstego Ducha gra
3.5789473684211
19

Czas Enigmy: Tajemnica Szóstego Ducha

W grze Czas Enigmy: Tajemnica Szóstego Ducha akcja toczy się w małym amerykańskim miasteczku w roku 1947. Główna bohaterka posiada zdolności jasnowidzenia i może porozumiewać się z duchami. Pewnego razu ma wizję w której widzi biedne dziecko uwięzione na strychu starego domu. Te wizje są zbyt żywe by mogły być jedynie wytworem jej wyobraźni. Dziewczyna podejmuje decyzję by pójść do tego domu i przeszukać ciemne pokoje by uratować dziecko. Wyprawa okazuje się być dość trudna, ale dzięki jej dzielnej naturze i twoim zdumiewającym zdolnością poszukiwania ukrytych obiektów sekret Czas Enigmy: Tajemnica Szóstego Ducha zostanie odkryty. Pobierz grę już teraz całkowicie za darmo!

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad

CZAS ENIGMY: TAJEMNICA SZÓSTEGO DUCHA ZRZUTY EKRANU

CZAS ENIGMY: TAJEMNICA SZÓSTEGO DUCHA RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Wszyscy amatorzy gier HO powinni przygotować się na nową, fantastyczna grę zatytułowana Age of Enigma: The Secret of the Sixth Ghost! To zdumiewająca przygoda od Casual Games Studio, która nie pozwoli ci się nudzić... Read more

Zanurzysz się tu w atmosferę Ameryki z roku 1947 i wcielisz się w rolę dzielnej i uroczej młodej dziewczyny przemierzającą przez mroczne przygody gry!

Natrafisz tu na różne łamigłówki, które są proste acz wyzywające.

Na pierwszy rzut oka gra wydaje się być zwyczajną grą przygodową. Jednak im dalej brniemy, tym bardziej jesteśmy wciągnięci i zainteresowani. Grafika jest przejrzysta i piękna, fabuła jest ekscytująca a łamigłówki oferują wspaniałą zabawę.

Podkłady głosowe są bardzo dobre a muzyka doprawdy fantastyczna. Niektóre łamigłówki są dość proste, inne bardziej wyzywające. Możemy prosić o więcej takich gier? Age of Enigma: The Secret of the Sixth Ghost sprawi ci dużo radości i zaoferuje dobrą zabawę!

Co więcej, ten typ przygody posiada różne tempo i chociaż mamy tu do pomocy przewodnik, nie zawsze odpowiada on na nasze pytania czy wskazuje nam kolejny krok.

Nie myśl, że jest to prosta wyprawa jako, że duchy czają się za każdym rogiem, ale to w końcu twoja praca! Trzymaj nerwy na wodzy stojąc twarzą w twarz z mrocznymi mocami i uwięzionymi duchami. Czy możesz uwolnić je znajdując szóstego? Dowiedz się już teraz grając w tą mroczna przygodową grę!

Z drugiej jednak strony jest to gra, która może zadowolić początkujących, zatem może lepiej poszukać czegoś bardziej wyzywającego i trudnego. Jak jednak wiemy: nie osądzaj zanim nie spróbujesz. Dlatego tez polecamy pobranie i wypróbowanie gry. Istnieje szansa, ze się wam spodoba!