Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
A Gnome's Home: The Great Crystal Crusade gra
3.8085106382979
47

A Gnome's Home: The Great Crystal Crusade

Bajkowe gnomy potrzebują twojej pomocy! Ocal je i ich królestwo w nowej, zdumiewającej i uroczej grze A Gnome's Home: The Great Crystal Crusade! Jak nam wiadomo, zła czarownica ukradła magiczny kryształ i zrujnowała królestwo. Musisz zrobić co w twojej mocy by zbierać artefakty, pokonać złą królową i zbudować królestwo od początku! Baw się z przyjaznymi gnomami, ocal ich życie, ciesz się akcją i po prostu dobrze się baw. Pobierz A Gnome's Home: The Great Crystal Crusade całkowicie za darmo i uzupełnij swoja kolekcję ta niezwykłą, unikatową grą. Powodzenia!

A GNOME'S HOME: THE GREAT CRYSTAL CRUSADE ZRZUTY EKRANU

A GNOME'S HOME: THE GREAT CRYSTAL CRUSADE RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Świat gnomów był ongiś najpiękniejszym miejscem na ziemi. Małe, zabawne stworzenia żyły w szczęściu do czasu gdy zła wiedźma ukradła wielki Kryształ Życia i sprowadziła nieszczęście. Pierwsza scena gry A Gnome’s Home: The Great Crystal Crusade opowiada właśnie tą smutna historię... Read more

Mamy więc nową grę budowlaną od Blam! Games, która jest bardzo podobna do wielu lekkich gier na czas. Zupełnie jak wcześniejsze gry, i ta posiada tony poziomów do ukończenia i małą różnorodność zadań.

Na szczęście, tytuł ten naładowany jest dobrą dawką żywej i jasnej grafiki. No cóż, przynajmniej drewno i owoce są wizualnie różne. Jednak szczerze mówiąc, już niedługo gra stanie się monotonna a nawet nudna.

Na dodatek, jest tu niewiele poziomów podchwytliwych, a czas jest bardzo krótki. Szkoda, bo gra zapowiadała się bardzo dobrze i obiecująco. Wielką zaletą tej gry jest to, że nie trzeba wysyłać pracowników by zbierali zaopatrzenie. Grafika jest perfekcyjna. Dlaczego więc obdarli grę z wyzwań?

Podsumowując, A Gnome’s Home: The Great Crystal Crusade jest zbyt prymitywna dla fanów strategii i gier na czas, którzy szukają dobrej porcji wyzwań. Urocza, przyjemna grafika i środowiskowy temat dodają koloru i życia, bez czego gra nawet wizualnie byłaby denerwująca. Byliśmy pewni, że A Gnome’s Home: The Great Crystal Crusade zyska dobre opinie, jednak okazała się być przeciętna grą na czas, która po niedługim czasie całkowicie odejdzie w zapomnienie. Wielka szkoda!