Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Mega World Smash gra
4.3888888888889
36

Mega World Smash

Poznaj nowa grę arcanoid, w której każdy rodzaj broni jest wspaniały i użyteczny! Mega World Smash jest fantastyczna i niezapomnianą przygodą, która oferuje ci wszystko, co pomoże ci zwyciężać i stać się prawdziwym bohaterem! Korzystaj z broni masowej zagłady, doskonal bonusy zbierając gwiazdki i zyskuj coraz więcej mocy po każdym poziomie. Ciesz się akcją, olśniewającymi efektami 3D i po prostu dobrze się baw! Spiesz się i pobierz Mega World Smash już teraz, zupełnie za darmo a każdy moment gry będzie zdumiewający!

MEGA WORLD SMASH ZRZUTY EKRANU

MEGA WORLD SMASH RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Mega World Smash przedstawia nowe spojrzenie Alawar na klasyczne gry Arcanoid. Co zrobili? Wzięli zwykłą zbijającą cegiełki grę i zawinęli ją w grafikę trójwymiarową. Czy się udało?.. Read more

Po pierwsze, podeszliśmy sceptycznie do Mega World Smash i mieliśmy wątpliwości co do powodzenia gry. Mieliśmy już wcześniej do czynienia z przełomami 3D, jednak nigdy nic nie zdołało nas zachwycić; jednakże Mega World Smash działa idealnie ponieważ zmienia dobrze znany gatunek w niespodziewany sposób. Chociaż fabuła jest raczej prosta, nie uwłacza to w żaden sposób wartości gry ponieważ dobra gra i akcje są tu najistotniejsze.

Na szczęście, Mega World Smash jest tak zabawna i wyzywająca jak tylko się da. Zaczyna się dość nietypowo, czymś, czego zazwyczaj się nie spodziewasz. Główny wał gry jest pełen niespodzianek i niezwykłych cech, które zdecydowanie stawiają grę w dobrym świetle. Jest tu wiele doładowań i utraty mocy, poziomy mogą być dość szybkie, jednak nigdy nie działają na nerwy i nie powtarzają się. Wzrasta także poziom wyzwań, jako, że wciąż pojawiają się nowe doładowania a piłka porusza się coraz szybciej.

Niektóre gry oblewają praktyczny test gdyż grafika jest nie taka jak trzeba, do tego jeszcze marna jakość, jednak ten problem nie dotyczy Mega World Smash. Wykonanie wizualne jest urocze i dopracowane a 3D dokłada się tylko do pozytywnego postrzegania gry. Tropikalne otoczenie parku rozrywki może wyglądać dość rażąco, jednak wciąż jest ładne. Fajne są także efekty dźwiękowe a podkład muzyczny jest doskonały i posiada świetny dobór różnorodnych ścieżek dźwiękowych.

Na koniec trzeba dodać,że Mega World Smash jest dokładnie tym, co chcecie zobaczyć i spróbować w wyzywającej grze Arcade&Action. Mnóstwo różnorodnych poziomów i wspaniały świat 3D z pewnością podaruje ci kilka godzin świetnej zabawy i uciechy. Miłej gry!