Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
7 Gates: The Path to Zamolxes gra
3
15

7 Gates: The Path to Zamolxes

Zabaw się wraz z nową, zdumiewającą grą Match-3 i zwróć ludziom ich rzeczy w 7 Gates: The Path to Zamolxes! Ta niezwykła gra zabierze cię na niesamowitą przygodę i da ci możliwość wielogodzinnej, świetnej zabawy. Musisz pokonywać wszystkie przeszkody i zwrócić wszystkie skarby ukryte przez bogów Dacian. Możesz pobrać grę już teraz, całkowicie za darmo i czerpać przyjemność z 7 Gates: The Path to Zamolxes!

7 GATES: THE PATH TO ZAMOLXES ZRZUTY EKRANU

7 GATES: THE PATH TO ZAMOLXES RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Ukryte skarby, podchwytliwe łamigłówki match-3 i mnóstwo poziomów czeka na ciebie w nowej grze casual od Bq Team - 7 Gates: The Path to Zamolxes! Choć dobrze znany nam jest zwiastun, opowieść jest bardzo ciekawa, dotycząca faktycznych tradycji starożytnych prawdziwej grupy ludzi znanych jako Dacianie, którzy zasłynęli odważną i dzielna naturą. Te prawdziwe wydarzenia historyczne są dobrze przedstawione przez deweloperów, czyniąc grę bardzo wciągająca i intrygującą... Read more

Ku naszemu zdziwieniu, sądzimy, że 7 Gates: The Path to Zamolxes jest bardzo wyzywająca i przemawiająca do gracza, ciężko jest powstrzymać się przed wybraniem kolejnego poziomu gry, i tak w kółko. Intryga także utrzymana jest w określonym czasie, co jest wręcz okrutne. Jednakże, limit czasowy, wydaje się być jedynie sugestią, ponieważ na każdym poziomie gra toczy się aż zdołamy go ukończyć. Jeśli jesteś uczciwym graczem, będziesz starał się ukończyć dany poziom na czas.

Ze strony graficznej, 7 Gates: The Path to Zamolxes jest zadziwiająca i łączy parę różnych stylów, które doskonale się uzupełniają. Podkład muzyczny jest poniekąd denerwujący i niezróżnicowany, jednak zawsze możliwy do wyłączenia. Choć elementy gry nie są nadzwyczajne, przyciągają nas od samego początku.

Mieliśmy do czynienia z wieloma grami match-3, jednak ten tytuł jest naprawdę nowy. Interesujący podkład historyczny i wciągająca gra zajmą nas na długie godziny. Nic dziwnego, jeśli będziesz się starał aż twoje palce zaczną krwawić lub przynajmniej do czasu gdy będziesz mógł  poczuć się lepiej.