Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryUkrytymi Przedmiotami
Zoo Empire gra
3.8339920948617
1012

Zoo Empire

Marzyłeś kiedykolwiek o własnym ogrodzie zoologicznym? Twoje sny mogą się teraz spełnić, dzięki nowej, zabawnej grze, zatytułowanej "Zoo Empire". Uczyń swoje zoo najpopularniejszym miejscem w mieście, kupując egzotyczne zwierzęta, różne atrakcje i przyciągając odwiedzających. Hoduj nowe zwierzaki, zatrudniaj pracowników i oferuj odwiedzającym dodatkowe urozmaicenia. Wypróbuj tą nową zabawę w zarządzanie własnym zoo już teraz!

ZOO EMPIRE ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY ZOO EMPIRE

ZOO EMPIRE RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Firma Enlight Studios przedstawia nową grę na czas, zatytułowaną “Zoo Empire”. Twoim zadaniem będzie stworzenie własnego zoo i osiągnięcie ogromnego sukcesu... Read more

Gra pozwala na wybór jednego z dwóch trybów. Tryb dla jednego gracza rozpoczyna się sympatycznie i spokojnie od poziomu szkoleniowego, w którym przedstawione Ci zostaną podstawowe zasady tworzenia własnego zoo. Dużo uwagi musisz poświęcić ogrodzeniom, żeby zwierzęta nie uciekły. Otrzymasz także instrukcje dotyczące tego, jak zaspokoić wszystkie potrzeby zwierzaków. Pierwszy poziom jest niesamowicie prosty; jedyne Twoje zadanie to zrobienie zdjęć kilku zwierzętom. Kiedy już nabierzesz nieco wprawy, gra stanie się trudniejsza, ale to wprowadzenie do życia zoo jest bardzo miłe.

W trybie campaign możesz albo skupić się na tworzeniu własnego zoo, albo na robieniu pieniędzy. Wybór należy do Ciebie, ale gra nie ma żadnych ograniczeń, więc sam ustalasz zasady. Ogólnie rzecz biorąc gra robi świetne wrażenie, jednak czasami rzeczy dzieją się bardzo szybko i musisz uwijać się jak pszczoła. Jeśli nie zdążysz nakarmić zwierząt, umrą one z głodu - niepowetowana strata, jeśli wziąć pod uwagę ile kosztuje nowe zwierzę. Czasami menu gry jest zbyt małe, aby pomieścić wszystkie pojawiające się informacje. Czasami zdarzy Ci się zgubić zupełnie, próbując znaleźć właściwą rzecz.

Jeśli chodzi o grafikę, jest ona świetnie wykonana, a wszystkie zwierzątka są bardzo realistycznie przedstawione, tak samo zresztą jak przyroda. Muzyka w grze jest przyjemna i radosna. Z pewnością jest to dobra gra strategiczno-ekonomiczna, szczególnie dla młodszych graczy.

Wymagania Systemowe

OS: Windows 2000/XP/VISTA

CPU: 600MHz or faster Processor

RAM: 128 MB