PC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineGry PremiumUkrytymi PrzedmiotamiSolucja

Zombie Bowl-O-Rama

Co powiesz na grę w kręgle z wrednymi zombie? Musisz koniecznie wygonić ich z powrotem na cmentarz. Weź ich na cel i zbijaj jednego po drugim, korzystając ze świetnych doładowań i podstępnych trików! Czy odważysz się wziąć udział w tej grze?

Title - Zombie Bowl-O-Rama Game Download for PC Description - Give a glance at Zombie Bowl-O-Rama, a Gry Świąteczne game originated by Mumbo Jumbo. Co powiesz na grę w kręgle z wrednymi zombie? Musisz koniecznie wygonić ich z powrotem na cmentarz. Weź ich na cel i zbija...
Zombie Bowl-O-Rama gra
3.96
450

ZOMBIE BOWL-O-RAMA ZRZUTY EKRANU

ZOMBIE BOWL-O-RAMA RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Przedstawiamy grę “Zombie Bowl-O-Rama” - zabawę w stylu arcade firmy MumboJumbo, w której grasz w kręgle, mając na celowniku szalonych zombie... Read more

Zaczyna się od tego, że dziesiątki bezlitosnych zombie spada do Twojej kręgielni. Na początku musisz wybrać barwną postać i swoją ulubioną kulę, za pomocą której pokonasz umarlaków. Żeby uczynić grę zabawniejszą, jej twórcy stworzyli różne postaci, takie jak zombie biznesu, punk zombie, robotnicy zombie, zombie studenci i wiele innych. Jednak umarli są bardziej zabawni niż straszni i zamiast krwi toczą zieloną, galaretowatą wydzielinę. Jeśli po dwóch rzutach kulą wciąż nie pozbyłeś się wszystkich zombie, “ocalali” zbliżą się nieco w Twoim kierunku. Jeśli uda im się podejść zbyt blisko, zostaniesz zaatakowany. Możesz grać z komputerem lub z członkiem rodziny lub kolegą.

W grze jest wiele trofeów do zdobycia, jest także gra w trybie wolnym, wiele zabawnych bonusów i śmiesznych zombie, co czyni grę “Zombie Bowl-O-Rama” bardzo przyjemnym sposobem na zabicie czasu. Miłośnicy gry w kręgle mogą być nieco rozczarowani faktem, że w grze chodzi bardziej o zdobycie bonusów niż o celne rzuty kulą. Jeśli jednak marzysz wyłącznie o powygłupianiu się przez chwilę lub chcesz nieco podszkolić się w grze w kręgle, spróbuj zagrać w tą grę i ocal ludzkość przed okropnymi zombie!

27, October 2009

KOMENTARZE DLA ZOMBIE BOWL-O-RAMA