Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Witch Hunters: Stolen Beauty gra
3.625
8

Witch Hunters: Stolen Beauty

Wkrocz w świat tajemnic z nową, wspaniałą przygoda HO zatyułowaną Witch Hunters: Stolen Beauty! Wciel się w rolę Angeliki, która została porwana przez wredną wiedźmę znana jako Madame Flemet! Dowiedz się kim ona jest, ocal sytuację i odłóż wszystko na swoje miejsce zanim zginiesz! Zbadaj piękne scenerie i rozwiąż mnóstwo wyzywających łamigłówek zanim dojdziesz do końca gry. Pobierz Witch Hunters: Stolen Beauty całkowicie za darmo i spędź miło wolny czas z tą wspaniałą, niezwykłą grą! Powodzenia!

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu określonej zagadki lub znalezieniu jakiegoś obiektu, możesz bezpłatnie pobrać nasz przewodnik po strategii gry Witch Hunters: Stolen Beauty. Zdobądź szczegółowy opis trasy oraz wskazówki, jak ukończyć wszystkie poziomy, nie pomijając ani jednej ukrytej opcji gry całkowicie za darmo!

WITCH HUNTERS: STOLEN BEAUTY ZRZUTY EKRANU

WITCH HUNTERS: STOLEN BEAUTY RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Top Evidence Studio, ze wsparciem Bog Fish Games, niedawno wypuściło nową przygodę HO zatytułowana Witch Hunters: Stolen Beauty, która wreszcie trafiła w nasze ręce! Prawdę mówiąc, pomimo mało ciekawej fabuły o kolejnej złej wiedźmie, gra okazała się warta naszego czasu i zaangażowania, choć nie do końca... Read more

Po pierwsze, nie ma tu ani mapy, ani dziennika, co utrudnia proces nawigacji po świecie gry. Po drugie, za dużo czasu zabiera załadowanie nowych lokacji i wyświetlanie napisów w scenach przerywnikowych. PO trzecie, w Witch Hunters: Stolen Beauty, podobnie jak w innych grach od Studia Top Evidence, jest zbyt dużo chodzenia w kółko a sceny HO są zaśmiecone. Z drugiej strony, gra wywarła na nas pozytywne wrażenie, którym chcieliśmy podzielić się w tej recenzji.

Większość łamigłówek zaprezentowanych w grze, od powtarzania melodii do malowania kółek na planszy, uderzają oryginalnością. Podczas gdy w pierwszym rozdziale są proste i można je rozwiązać bez podpowiedzi, drugi rozdział nie obędzie się bez obejść i przewodników. Nawet w trybie casual, który oczywiście jest najłatwiejszy, wewnętrzne podpowiedzi nie wystarczają by zrozumieć co trzeba robić i gdzie się udać, szczególnie gdy przycisk podpowiedzi nie działa najlepiej.

Większość przydatnych przedmiotów i narzędzi, których potrzebujesz by otworzyć nowe lokacje są rozrzucone po grze, podczas gdy sceny HO stanowią tylko niewielki ułamek gry. Jeśli wolicie klasyczne HOGi z przejrzysta listą  i mnóstwem rzeczy do znalezienia, pamiętajcie, że w Witch Hunters: Stolen Beauty będziecie błąkać się po opuszczonych posiadłościach i rozwiązywać różne zagadki, wliczając zwykłe łamigłówki, przerażające zadania logiczne i proste problemy matematyczne aniżeli najzwyczajniej szukać sprytnie ukrytych przedmiotów.

Dodatkowo, Witch Hunters: Stolen Beauty może pochwalić się świetnymi wizualami. Tło namalowane jest bardzo szczegółowo, choć obrazki wyglądają trochę płytko przez blade i nieme kolory z dominacją szarości. Zważywszy na świetnej jakości animowane dekoracje i wysoce interaktywny świat gry, można przymknąć oko na tak małe niedociągnięcia. Mówiąc o wadach, trzeba wspomnieć o braku podkładów głosowych i denerwującym podkładzie muzycznym, który nie pasuje do magicznej atmosfery, więc nie zapomnijcie wyłączyć dźwięków zanim przystąpicie do gry.

W końcu, ponówmy o tym co zainspirowało nas do stworzenia tej recenzji! Przez całą grę dysponujemy pięcioma zdolnościami, które mogą być użyte by rozwiązać rozmaite łamigłówki i zagadki. Przykładowo, zdolność „widzenia przez rzeczy” pozwala nam, dosłownie, świeżo przyjrzeć się światowi gry, otwierając nowe sposoby i możliwości w lokacjach, które przemierzamy. Zapewne nie nazwiemy tej cechy przełomową, bo pomysł był już używany, aczkolwiek jest to świetny dodatek do wspaniałej przygodowej gry i niesamowitej, szczegółowej grafiki.

Jak więc widzicie, Witch Hunters: Stolen Beauty ma i wady i zalety, jednak naszym zdaniem, zalety są zdecydowanie liczniejsze. Pomimo zagmatwanej fabuły, deweloperzy zdołali przekonać nas do dobrnięcie do końca gry, poświęcając cały wieczór na walkę z wredną wiedźmą, co mówi samo za siebie. Dajcie szansę Witch Hunters: Stolen Beauty! Gra jest tego warta!