Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Whispers: Revelation gra
3.4
5

Whispers: Revelation

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się jakby to było gdybyśmy mogli rozmawiać z istotami nadprzyrodzonymi? Dowiedz się tego w nowej, ekscytującej i niezwykłej grze HO zatytułowanej Whispers: Revelation! Poznaj Lunnę, 17-latkę, która posiada takie zdolności – może komunikować się z duchami zmarłych ludzi. Jak używa tego daru? Jak jej to pomoże? Dowiedz się w Whispers: Revelation!

WHISPERS: REVELATION ZRZUTY EKRANU

WHISPERS: REVELATION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Jednym z największych problemów na jaki napotykają producenci gier starając się stworzyć coś nowego jest stworzenie wiarygodnej fabuły, która zarazem byłaby przyjemna. Oczywiście, wydaje się to trudnym zadaniem jako, że większość z nich jest już za bardzo oklepana. Wydaje się jednak, że deweloperzy z Origaming Media zdołali stworzyć coś niewiarygodnego i oryginalnego Całkiem nowa gra nosi tytuł Whispers: Revelation i oferuje nam wiele ciekawych cech. Jeśli chcecie aby fabuła ta dała wam do myślenia, przeczytajcie resztę naszej recenzji i pobierzcie grę już dziś!.. Read more

Cała masy pracy włożona w grę widoczna jest właśnie w fabule. Whispers: Revelation jest grą o innowacyjnej opowieści i natychmiast łączy nas z wieloma ciekawymi postaciami Wcielamy się tu w postać Luny, 17-letniej dziewczyny, której rodzice dawno temu zginęli w wypadku samochodowym. Teraz Luna idzie do nowej szkoły, ale różni się od innych dzieci w szkole. To, co ją wyróżnia to zdolność do widzenia nadprzyrodzonych istot i stworzeń, od duchów po upiory. Te duchy pomogą nam rozwiązać wielką tajemnicę, która leży za zniknięciem naszego naszyjnika. Napotkamy tu zarówno dobre jak i złe zjawy i będziemy musieli sami dojść do prawdy. Trzeba przyznać, że fabuła jest bardzo oryginalna, więc jeśli wersja próbna okaże się niewystarczająca, zawsze możemy zakupić pełną, nielimitowaną wersję gry!

Dla większej pewności, pozwólcie, że powiemy kilka słów o samej grze. W Whispers: Revelation grywalność jest świetna i dokłada się do odbiory całokształtu. Są tu dwa poziomy trudności, na która możecie się zdecydować w zależności od umiejętności. Jeśli chodzi o gatunek, gra jest czystą grą ukryte obiekty z elementami łamigłówek i mini-gier. Co więcej, posiada także cechy gatunku przygodowego wskaż i kliknij. Jest tu mnóstwo scen z ukrytymi obiektami, które są bardzo wyzywające. Zawsze będziesz musiał uważnie się im przyglądać aby niczego nie przegapić. Z drugiej strony, mini-gry są bardzo proste, częściowo dlatego, że wszystkie są nam już znane, a częściowo dlatego, że są dośc banalne. Oczywiście, mamy też mapę, ale czasem jest bezużyteczna, bo nie przydaje się do szybkich podróży. Można także używać podpowiedzi jeśli zdarzy nam się utknąć lub nie wiemy co dalej robić.

Kolejną ważną cechą jest grafika. Szata graficzna w Whispers: Revelation jest bardzo dobra, przejrzysta i ostra a tło jest pięknie namalowane. Sceny są zawsze bogate w szczegóły z ciekawymi animacjami, co dodaje grze charakteru. Do tego dochodzi muzyka, która raz za czas zmusi nas do podskoków na krześle. Efekty dźwiękowe są zaskakujące i zupełnie nie denerwujące.

Podsumowując, mamy tu dobrą grę. Whispers: Revelation jest grą HO wzbogaconą różnymi elementami przygody wskaż i kliknij, łamigłówek i mini-gier. Fabuła jest powalająca, oryginalna co pomaga związać nam się z główna bohaterką. Grafika i muzyka są bardzo dobre i przynoszą nam niezwykłe doświadczenia audio-wizualne. Jedynym maleńkim problemem jest poziom trudności w grze, jednak do czego służą podpowiedzi?! Miłej zabawy z nową, wspaniałą grą HO!