Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryUkrytymi Przedmiotami
Westward Kingdoms gra
3.6964285714286
56

Westward Kingdoms

Księżniczka Catherine oraz Książę Fenwick są dziedzicami tronu królewskiego. Zostali oni jednak przepędzeni z królestwa i uznani niegodnymi szlacheckiego tytułu! Jest to początek nowej gry przygodowej, w jaką masz teraz szansę zagrać. W "Westward Kingdoms" Twoje zadanie będzie polegało na pomocy spadkobiercom tronu w udowodnieniu ich godności oraz mocy by władać królestwem. Książę Fenwick wraz z Księżniczką Catheriną błąkają się poprzez trzy królestwa należące do Westwardu podczas rozwiązywania różnorodnych zadań w celu udowodnienia królowi, że są oni godni aby zostać jego następcami. Pobierz "Westward Kingdoms" już teraz zupełnie za darmo i przywróć pokój do królewskiej rodziny!


WESTWARD KINGDOMS ZRZUTY EKRANU

WESTWARD KINGDOMS RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Całkiem niedawno firma Sandlot Games postanowiła, że wypuści kontynuację produkcji z serii Westward. Jako rezultat wszyscy fani gier typu ekonomiczno- strategicznego otrzymali szansę na rozwijanie swoich zdolności w budowaniu podczas rozgrywki w nowe i darmowe do pobrania wydanie pt. “Westward Kingdoms”. Omawiana przez nas dzisiaj kontynuacja przeniosła ze sobą urok oraz bardzo ambitną rozgrywkę, jakie znane były nam wszystkim bardzo dobrze z jej poprzednich części. Mimo tego znajdziesz tu całą masę nowych dodatków, które sprawią, że gra ta stanie się o jeszcze bardziej interesującą. Rozgrywka uzyskała na elastyczności, dzięki możliwości zmienienia kategorii swojego robotnika, czy też żołnierza tak szybko, jak tylko osiągnie on wymaganą ilość punktów odnoszących się do danych umiejętności. Na pierwszy rzut oka nie wydaje się to być zbyt dużym udogodnieniem, jednak w miarę upływu gry sam się przekonasz, jak bardzo przydatną okaże Ci się ta funkcja. Większośc z zadań oraz misji, jakie zostaną Ci powierzone tchnie poczuciem dobrego humoru. Mimo tego kilka z nich jednak może okazać się dosyć frustrującymi. Od czasu do czasu w “Westward Kingdoms” dostaniesz za zadanie zebranie pewnych bardzo ważnych przedmiotów, przez które będziesz zmuszony do skanowania wzrokiem całego ekranu gry, ponieważ będą one niemalże mikroskopijne. .. Read more

Jeżeli chodzi o opracowanie graficzne, to jest ono wrost wspaniałe, mimo faktu, iż w większości też zostało zapożyczone z poprzednich części tej serii. Producentom udało się tu stworzyć stary zachód idealnie, co do jednego szczegółu. Niestety średniowieczna ścieżka dźwiękowa nie wydaje się nam zbytnio trafiona. Wszyscy gracze, którzy zaznajomieni zostali już wcześniej z poprzednimi częściami tej produkcji mogą poczuć się trochę zawiedzeni, ponieważ nie znajdą tu zbyt dużo nowych wariantów. Pomimo tego Stary Zachód na pewno będzie w stanie wprowadzić w totalny zachwyt wszytskich nowicjuszy tych serii.

Podsumowywując, “Westward Kingdoms” jest naprawdę warta wypróbowania. Jakoże jest to gra ekonomiczno- strategiczna, posiada ona dobrą długość rozgrywki, ambitne zadania, świetną grafikę oraz poczucie humoru.