Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Voodoo Whisperer: Curse of a Legend Collector's Edition gra
4.4444444444444
27

Voodoo Whisperer: Curse of a Legend Collector's Edition

Gogii Games oferują Ci podróż do Nowego Orleanu. Ich nowa produkcja pt. "Voodoo Whisperer: Curse of a Legend" stanowi kolejne, niesamowicie wciągające wydanie z ukrytymi przedmiotami. Jeżeli chodzi o samą fabułe, to nie jest ona zanadto wyjątkowa czy też swieża. Mimo tego, gra ta zachwyca swją wspaniałą grafiką oraz zapraszającym krajobrazom. Główną bohaterką tej produkcji jest Lillian, dziewczyna, która posiada nadnaturalną zdolność komunikowania się z duszami oraz duchami. Teraz zmuszona jest ona do skorzystania ze swoich umiejętności w celu uratowania swojej nauczycielki, Marie Leveau, będącej zarazem królową voodoo. Jej tajemncze zniknięcie przyniosło ze sobą klątwę nad całym Nowym Orleanem. Czy masz ochotę zagłębienia się w świecie czarnoksięstwa oraz spirityzmu?

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad & iPhone

VOODOO WHISPERER: CURSE OF A LEGEND COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY VOODOO WHISPERER: CURSE OF A LEGEND COLLECTOR'S EDITION

VOODOO WHISPERER: CURSE OF A LEGEND COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Czy producenci w końcu nauczyli się jak tworzyć dobre gry i uszczęśliwiać swoich fanów? W przypadku Gogii Games, zdecydowanie tak. Ich najnowsze wydanie pt. “Voodoo Whisperer: Curse of a Legend” wywarło na nas bardzo duże wrażenie. Bujna kombinacja intrygującej fabuły, elastycznej rozgrywki oraz ogólna świetna jakość całej produkcji, która tak długo wydawała się być czymś nieosiągalnym, została w końcu stworzona w jedną, spójną całość... Read more

W “Voodoo Whisperer: Curse of a Legend”, dane Ci będzie wcielić się w rolę Lillian, dziewczyny, która posiada wyjątkową umiejętność kontaktowania się z duszami zmarłych. Pomijając fakt, że nie jest to jakaś zupełnie niespotykana zdolność w dzisiejszych grach z ukrytymi przedmiotami, ta została zaprezentowana w taki wyśmienity sposób, że znajduje się ponad wszelką krytyką. Martwa królowa voodoo, złe duchy, zaklęcia, mikstury oraz niezbędne atrybuty dodają bardzo dużo do panującej tutaj grobowej atmosfery. Wybitne scenerie oraz tła zostały tak świetnie skonstruowane, że nie sposób ich przemilczeć. Podróżując poprzez kolejne plansze, nie będziesz mógł oprzeć się przez wpatrywaniem się w każdy znajdujący się w nich detal.

Mimo, że scenerie z ukrytymi przedmiotami nie posiadają niczego innowacyjnego do odnajwowania, zostały ona bardzo sprytnie skonstuowane. Znajdujące się tutaj szkło powiększające okazuje się bardzo przydatne w razie ugrzęźnięcia w trakcie wyłapywania niezbędnych akcesoriów. Największy plus należy się “Voodoo Whisperer: Curse of a Legend” za łatwość rozgrywki. W przeciwieństwie do większości tego typu gier, bardzo łatwo jest tu podążać za fabułą, korzystać z systemu wskazówek oraz radzić sobie z listą zadań. Podkład głosowy jest świetny, ale znajduje się jedynie we wprowadzeniu- podczas właściwej rozgrywki jesteś zmuszony do czytania dialogów.

Podsumowywując, nie mieliśmy żadnych problemów odnajdując przedmioty na sceneriach, chociaż mogły one być troszkę bardziej wyraźne. No cóż, wychodzi na to, że musimy czepiać się samych drobnostek. Z tego właśnie powodu jesteśmy pewni, że obecna tutaj 6-cio godzinna rozgrywka ma spore szansę aby stać się perełką w czyjejś kolekcji gier z ukrytymi przedmiotami.