Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Virtual Families gra
3.9227974568574
2202

Virtual Families

Gatunek: Na czas

"Virtual Families" to gra rozgrywająca się w czasie rzeczywistym, w której kontrolujesz życie całej rodziny. Rodziny w tej grze żyją nawet wtedy, kiedy Twój komputer jest wyłączony! Gra wyposażona jest w system sztucznej inteligencji, który pozwala Twoim rodzinom prowadzić normalne życie. Gra pozostaje wierna tradycji "Virtual Villagers", więc gwarantuje najbardziej interesujący rodzaj rozrywki!

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad & iPhone

VIRTUAL FAMILIES ZRZUTY EKRANU

VIRTUAL FAMILIES RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Stworzona przez Last Day of Work gra “Virtual Families” to rodzinna gra symulacyjna osadzona w czasie rzeczywistym. Twoi mali podopieczni żyją nawet, kiedy Twój komputer jest wyłączony, dzięki sztucznej inteligencji gry. Tak więc Twoim celem będzie ukształtowanie ich osobowości, nawiązanie przyjaźni i zakładanie rodzin, a także troska o nakarmienie, zdrowie, związki i nastrój bohaterów, a także o wiele innych trosk życia codziennego. .. Read more

Wiele odsłon gry odkrywa historie rodzinne, drzewa genealogiczne, szczegóły osobowości, a nawet przedmioty, które bohaterowie mogą kolekcjonować. Istnieje także rozbudowany system osiągnięć, które możesz sprawdzać w specjalnej tabeli trofeów. Opcja pochwał i karcenia przy użyciu zielonej i czerwonej rękawiczki bardzo nam się podobała.

Oczywiście sztuczna inteligencja gry nie jest idealna. Czasami ludzie stoją na stole lub przechodzą przez ściany czy lodówki. To nie problem, ale świadczy o tym, że gra nie jest wystarczająco dopracowana.

Grafika jest bardzo kolorowa, a animacje dobrze wykonane. Dla sim-fanów ta gra będzie czystą przyjemnością. “Virtual Families” zapewne może być dla kogoś dobrym ćwiczeniem w urządzaniu domu i życiu w ogóle.