PC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi PrzedmiotamiSolucja

Unexpected Journey

Zagraj w ciekawą grę przygodową Unexpected Journey i poznaj opowieść o młodej dziennikarce Linie Woodberry, która musi wykonać nową, niebezpieczną misję! Na początku, musi spotkać się tylko z gwiazdami sztuki i kultury na zbliżającym się rejsie. Ale, nagle jej misja przybiera inny zwrot. Nową, ekscytującą grę typu ukryte obiekty Unexpected Journey możesz pobrać bezpłatnie. Baw się dobrze w urzekającej podróży z dziennikarką Liną Woodberry!

Title - Unexpected Journey Game Download for PC Description - Familiarize with Unexpected Journey, a Ukrytymi Przedmiotami game built up by Meridian93 Inc.. Zagraj w ciekawą grę przygodową Unexpected Journey i poznaj opowieść o młodej dziennikarce Linie Woodberry, która musi wyk...
Unexpected Journey gra
4.0769230769231
13
Pin it

UNEXPECTED JOURNEY ZRZUTY EKRANU

UNEXPECTED JOURNEY RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Rozpoczął się właśnie sezon na zdumiewające i wspaniałe okazje w biurach podróży. Big Fish Games proponuje Ci rezerwację niesamowitej podróży zatytułowanej Unexpected Journey. W rzeczywistości, jest to tytuł nowej gry typu ukryte obiekty, skupiającej się na dziwnej historii, która przydarzyła się młodej dziennikarce. Podczas jej podróży miały miejsce nieprzewidywalne wydarzenia, a zwykła przygoda stała się jedną z najbardziej niebezpiecznych. .. Read more

Zgodnie z gatunkiem gry, większość czasu w grze poświęcona jest poszukiwaniu ukrytych przedmiotów. Sceny są przepełnione ukrytymi obiektami, listy są bardzo długie i nie tylko spowalniają grę, ale również nie są powiązane z fabułą. Tym razem wyraźna grafika nie działa na korzyść gry, ponieważ wszystkie sceny z ukrytymi przedmiotami są oczywiste, a obiekty praktycznie same się znajdują. Przedmioty po prostu umieszczono w danej scenie i mozna je znaleźć bez żadnego wysiłku. Wskazówki dosyć szybko się ładują, ale losowe klikanie nie jest karane. Ponadto, nie ma ograniczenia czasowego, które mogłoby być pewnego rodzaju wyzwaniem w grze.

Mini gry są również proste, ale nie można ich pominąć. Zadania, jak na przykład znajdywanie różnic pomiędzy dwoma obrazkami to najtrudniejsze wyzwanie w Unexpected Journey. Dialogi, które są wyjątkowo banalne i towarzyszą Ci przez całą rozgrywkę gry można na szczęście pominąć. Muzyka nie pasuje do klimatu gry, a wręcz burzy jej ducha przygody.                                                                              Początkowa koncepcja gry była dosyć dobra i wystarczyła do stworzenia naprawdę absorbującej podróży, ale wydaje się, że szansę tą zmarnowano. Gdyby w grze było przynajmniej ograniczenie czasowe, mogłaby zaoferować ona pewne wyzwanie, ale bez licznika powstał jedynie bałagan, nie gra. No cóż, chociaż pierwsza scena zapowiadała się dość obiecująco! 

30, March 2010

KOMENTARZE DLA UNEXPECTED JOURNEY