Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryUkrytymi Przedmiotami
Unexpected Journey gra
4.1428571428571
14

Unexpected Journey

Zagraj w ciekawą grę przygodową Unexpected Journey i poznaj opowieść o młodej dziennikarce Linie Woodberry, która musi wykonać nową, niebezpieczną misję! Na początku, musi spotkać się tylko z gwiazdami sztuki i kultury na zbliżającym się rejsie. Ale, nagle jej misja przybiera inny zwrot. Nową, ekscytującą grę typu ukryte obiekty Unexpected Journey możesz pobrać bezpłatnie. Baw się dobrze w urzekającej podróży z dziennikarką Liną Woodberry!

UNEXPECTED JOURNEY ZRZUTY EKRANU

UNEXPECTED JOURNEY RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Rozpoczął się właśnie sezon na zdumiewające i wspaniałe okazje w biurach podróży. Big Fish Games proponuje Ci rezerwację niesamowitej podróży zatytułowanej Unexpected Journey. W rzeczywistości, jest to tytuł nowej gry typu ukryte obiekty, skupiającej się na dziwnej historii, która przydarzyła się młodej dziennikarce. Podczas jej podróży miały miejsce nieprzewidywalne wydarzenia, a zwykła przygoda stała się jedną z najbardziej niebezpiecznych. .. Read more

Zgodnie z gatunkiem gry, większość czasu w grze poświęcona jest poszukiwaniu ukrytych przedmiotów. Sceny są przepełnione ukrytymi obiektami, listy są bardzo długie i nie tylko spowalniają grę, ale również nie są powiązane z fabułą. Tym razem wyraźna grafika nie działa na korzyść gry, ponieważ wszystkie sceny z ukrytymi przedmiotami są oczywiste, a obiekty praktycznie same się znajdują. Przedmioty po prostu umieszczono w danej scenie i mozna je znaleźć bez żadnego wysiłku. Wskazówki dosyć szybko się ładują, ale losowe klikanie nie jest karane. Ponadto, nie ma ograniczenia czasowego, które mogłoby być pewnego rodzaju wyzwaniem w grze.

Mini gry są również proste, ale nie można ich pominąć. Zadania, jak na przykład znajdywanie różnic pomiędzy dwoma obrazkami to najtrudniejsze wyzwanie w Unexpected Journey. Dialogi, które są wyjątkowo banalne i towarzyszą Ci przez całą rozgrywkę gry można na szczęście pominąć. Muzyka nie pasuje do klimatu gry, a wręcz burzy jej ducha przygody.                                                                              Początkowa koncepcja gry była dosyć dobra i wystarczyła do stworzenia naprawdę absorbującej podróży, ale wydaje się, że szansę tą zmarnowano. Gdyby w grze było przynajmniej ograniczenie czasowe, mogłaby zaoferować ona pewne wyzwanie, ale bez licznika powstał jedynie bałagan, nie gra. No cóż, chociaż pierwsza scena zapowiadała się dość obiecująco!