PC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineGry PremiumUkrytymi PrzedmiotamiSolucja

Townopolis: Gold

Ta gra budowlana daje Ci wyjątkową możliwość stworzenia własnego miasta. Mieszkańcy powinni czuć się tam jak u siebie, więc musisz im zapewnić niezbędne punkty usługowe, jak szpitale, posterunki straży pożarnej i policji. Jeśli dobrze wykonasz swoją pracę, w zamian otrzymasz płacone przez nich podatki. Pieniądze te będziesz mógł wydać na rozwój i powiększenie miasta. Zasady gry są tak banalne, że nawet małe dzieci szybko je opanują. Stwórz miasto swoich snów w grze strategicznej "Townopolis: Gold"!

Title - Townopolis: Gold Game Download for PC and Mac Description - Obtain Townopolis: Gold, a Na czas game originated by Lonely Troops. Ta gra budowlana daje Ci wyjątkową możliwość stworzenia własnego miasta. Mieszkańcy powinni czuć się tam jak u siebie, wię...
Townopolis: Gold gra
3.5882352941176
34

TOWNOPOLIS: GOLD ZRZUTY EKRANU

TOWNOPOLIS: GOLD RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“Townopolis: Gold” to gra na czas z elementami gry strategicznej. Została ona wyprodukowana przez firmę Loney Troops. Gra nie posiada fabuły jako takiej, więc jesteś wrzucony prosto w grę... Read more

Twoim celem jest zbudowanie określonej liczny bloków mieszkalnych, osiągnąć dany poziom szczęścia i przyciągnąć wyznaczoną liczbę mieszkańców do Twojego miasta. Głównym wyzwaniem w grze jest prawidłowe rozporządzanie ograniczonymi wpływami gotówki. Musisz także upewnić się, że mieszkańcy miasta są zadowoleni.

Zasady gry “Townopolis: Gold” są łatwe, więc nawet dziecko szybko je opanuje. Wydaje nam się jednak, że tempo gry jest nieco zbyt powolne. Musisz czekać, aż Twoje budynki powstaną, aż pojawią się wpływy, czekać na dostarczenie materiałów, na ukończenie napraw, na wywóz śmieci, musisz czekać, aż będziesz miał dość pieniędzy, aby kupić plany i licencje niezbędne do rozpoczęcia prac budowlanych, czekać na aktualizację wprowadzonych ulepszeń i na wiele innych rzeczy. Całe to czekanie czyni grę niezwykle nudną.

Cóż, większość gier budowlanych jest nudna, jednak mimo tego mają one całe rzesze zwolenników i jeśli jesteś jednym z nich “Townopolis: Gold” z pewnością Ci się spodoba. Mamy nadzieję, że pewnego dnia uda nam się także docenić tego typu rozrywki. Życzymy udanej zabawy!

KOMENTARZE DLA TOWNOPOLIS: GOLD