Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Time Relics: Gears of Light gra
3.5
2

Time Relics: Gears of Light

Odbuduj wieżę zegarową i przywróć jej uprzedni wygląd w nowej, ekscytującej i zabawnej grze zatytułowanej Time Relics: Gears of Light! Przez lata wieża uznawana była na najbardziej atrakcyjne miejsce dla trustów, jednak coś poszło nie tak. W tej grze zostaniesz członkiem Rąk Losu, grupy próbującej utrzymać kontinuum czasowe. Zgromadź Mechanizmy Światła i odłóż je na właściwe miejsce w wierzy. Podejmij wyzwanie i dokończ misję. Pobierz Time Relics: Gears of Light za darmo i zagraj już dziś. Powodzenia!

TIME RELICS: GEARS OF LIGHT ZRZUTY EKRANU

TIME RELICS: GEARS OF LIGHT RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Niektóre stowarzyszenia od zawsze były dla nas zagadka i dużo czasu pochłonęło nam poznawanie prawdy o nich. Gdy o tym myślimy, nawet nasz świat może okazać się być rządzony przez takie sekretne zakony czy elity jak Templariusze czy scjentolodzy Są jednak i takie, które działają wyłącznie w dobrych celach i tych właśnie dotyczy gra Time Relics: Gears of Light! Gra pochodzi od dewelopera Big Fish Games, który znany jest z wielu dobrych gier z gatunku HO, więc wierzymy, że i w tym przypadku jest podobnie... Read more

Tym, co powoduje, że Time Relics: Gears of Light jest tak ciekawą grą HO jest niezwykle interesująca fabuła, która przebija się w czasie gry. Fabuła jest bardzo oryginalna, bardzo wciągająca i głęboka: Wcielamy się w rolę Obrońców Światła, których głównym zadaniem jest czynienie dobra w społeczeństwie. My jesteśmy najmłodszym członkiem stowarzyszenia, które mieści się w ciekawej wieży zegarowej, którym głównym zarządcom jest Elchron. Ten jednak staje się bardzo dziwny. Robi on coś niedobrego z czasem, i ten zatrzymuje się, co wprowadza chaos. Jako, że czas został zatrzymany, rozumiemy jak fatalne konsekwencje ma to dla świata, wyruszmy więc w ekscytującą podróż by odnaleźć pozostałe Mechanizmy Światła i przywrócić czas na wieżę zegarowa w mieście. Wielu Obrońców zostaje zabitych, zagubionych lub zastraszonych przez ostatnie wydarzenia, więc my musimy zając się sprawą i przywrócić światu czas! Trzeba przyznać, że fabuła jest fantastyczna i bardzo głęboka!

Time Relics: Gears of Light można pochwalić także za grywalnośc, jako, że jest to jedna z najlepszych cech gry.  Totalną innowacją w grze jest to, że tekstowe listy w scenach HO są oparte na różnych rodzajach znaczników kolorów: niebieskim, żółtym i białym. Białe znaczniki sygnalizują normalne przedmioty, które musimy odnaleźć, niebieskie pokazują niezwykłe przedmioty, które potrzebują magii lub transformacji przedmiotów, które przywrócą mu poprzedni wygląd. Żółte zaś pokazują przedmioty interaktywne, które trzeba połączyć lub przesunąć. Łamigłówki i mini-gry ulokowane są między scenami HO, co czyni je bardziej zróżnicowane i zabawne. Niektóre z łamigłówek i mini-gier są niezwykle i oryginalne, ale nie za trudne, więc da się je rozwiązać. Jedna z nich, układanie scen we właściwej kolejności jest oryginalna i całkowicie innowacyjna, ale jeśli opuszczaliśmy sceny, może być dla nad za trudna. Oczywiście jeśli zdarzy nam się utknąć z jakiegoś powodu, mamy wiele możliwości: system podpowiedzi, nasz dziennik, który pozwala odtworzyć sceny z gry, nawet te, w które nie graliśmy.

Grafika i muzyka w Time Relics: Gears of Light są świetne, jednak nic więcej nie można o tych cechach powiedzieć, oprócz tego, że są zadziwiające i razem tworzą wspaniałą atmosferę!

Podsumowując, Time Relics: Gears of Light jest wspaniałą gra HO z elementami łamigłówek i przygody, która zajmie nas na długi czas z niezwykłą fabułą, wciągającą grą, zaskakującą grafika i muzyką, która możemy pobrać w darmowej wersji demo lub też zakupić pełna wersję tej niesamowitej gry!