Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryUkrytymi Przedmiotami
Time Dreamer: Temporal Betrayal gra
4.1
10

Time Dreamer: Temporal Betrayal

Postaraj się ze wszystkich sił by wytropić strasznego przestępce w nowej, fantastycznej grze HO pt. Time Dreamer: Temporal Betrayal! Dołączysz do drużyny poszukiwawczej by udać się do cennej kopalni, jednak misja zostaje przerwana i trzeba zaczynać od nowa, tym razem tak by zapobiec nagłemu wypadkowi! Poznaj mnóstwo postaci takich jak denerwujący flejtuch, gburowaty profesor i dzieciak. Pokaż się z najlepszej strony i zostań bohaterem! Time Dreamer: Temporal Betrayal czeka już na ciebie, więc pobierz grę już teraz i baw się świetnie!

TIME DREAMER: TEMPORAL BETRAYAL ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY TIME DREAMER: TEMPORAL BETRAYAL

TIME DREAMER: TEMPORAL BETRAYAL RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Jak dawno temu zapobiegłeś śmiertelnemu wypadkowi lub ocaliłeś świat? By utrzymac to doświadczenie, zagraj w nowa gre HO przygoda zatytułwaną Time Dreamer: Temporal Betrayal od Tiki’s Lab... Read more

Po tym jak dołączyłeś do grupy poszukiwawczej zostajesz wysłany na wyspę, do kopalnie cennych kruszców. Naturalnie, według koncepcji gatunku, misje muszą zakłócić pewne złe siły. Zatem, twój samolot się rozbija a świat stoi na skraju zagłady. Podróż w przeszłość, gdzie szukasz bandziora to tylko kropla w morzu, którą napotkasz w Time Dreamer: Temporal Betrayal.

Wiadomym jest, że uzycie dwóch wymiarów czasowych nie jest prosta sprawą. Sztuczka to wymaga dokładności od programistów tak, by nie zdezorientować graczy. Niestety, tym razem, deweloperzy zapomnieli o tej zasadzie. W rezultacie, te częste cofnięcia w czasie powoduja, że łatwo jest zgubic sens i cel danej sytuacji czy wydarzenia. Co więcej, te niejasne wyjaśnienia nie wystarczą by uchwycić główną idee gry.

Jednakże, wszystkie łamigłówki i mini-gry są na doskonałym poziomie trudności (zwykły i zaawansowany). Sceny z ukrytymi obiektami są dość dobre z przejrzysta grafiką. Chociaż znajda się tu także momenty, gdy nie pozostaje nam nic innego jak skorzystanie z podpowiedzi.

Podsumowując, ta nowa gra HO zatytułowana Time Dreamer: Temporal Betrayal posiada pewien posmak przyjemności. Pomimo wad w fabule, warto sprobować zagrać.