Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
The Wonderful End of the World gra
3.75
8

The Wonderful End of the World

Świat jest pożerany, więc nie ma na co czekać! Spróbuj go ocalić, wchłaniając wszystko, czego tylko dotkniesz i rosnąc wraz z każdym wchłoniętym obiektem. Z początku szczury i labradory będą mogły Cię zadeptać... jednak w końcu urośniesz wystarczająco duży, aby używać wozów strażackich jako ramion i pochłaniać całe budynki!

THE WONDERFUL END OF THE WORLD ZRZUTY EKRANU

THE WONDERFUL END OF THE WORLD RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Gra “The Wonderful End of the World” wyprodukowana przez firmę Dejobaan Games pozwala Ci wyobrazić sobie coś niesamowitego: świat zostanie zjedzony przez mitologicznego, rybogłowego potwora… A Twoim zadaniem jest zgarnięcie i ocalenie jak największej liczby rzeczy, zanim przepadną one na zawsze. Gromadź rozmaite przedmioty, jak zapałki, słodycze itp., ponieważ pomogą one Twojej postaci urosnąć do gigantycznych rozmiarów. Będziesz mógł odwiedzić 12 fascynujących miejsc i interesujących lokacji, takich jak Kuźnia Słów, pełna liter i wyrazów. Najpierw będziesz mógł wybrać tylko jedną literę, stopniowo awansując do coraz dłuższych słów. .. Read more

Gra na każdym poziomie może odbywać się w trzech trybach: Na Czas, Bez Czasu i Odkrywanie. Wybierz którykolwiek z nich i baw się dobrze! Ścieżka dźwiękowa w grze jest fantastyczna i na pewno zapadnie Ci w pamięć. Grafika oddziałuje na wyobraźnię - jest żywa, pomysłowa i wizualnie wszystko jest tam możliwe: borówkowe rzeki, krainy słodyczy, surrealistyczne biblioteki… Każdy poziom ma swój własny, wyjątkowy element przewodni! Kontrola jest możliwa przy użyciu kombinacji “W, A, S, D”, strzałek i myszki lub joypada. Choć gra jest rzeczywiście świetna, to jednak koniec następuje dosyć szybko i samo zakończenie mogłoby być lepsze! Spróbuj zagrać, żeby przekonać się, że gra jest naprawdę zabawna i żeby zapoznać się z Dejobaan Games - może ich następna gra będzie arcydziełem.