Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
The Witch and The Warrior gra
4.6
5

The Witch and The Warrior

„The Witch and The Warrior” jest naszą najnowszą grą z kategorii Arcade & Action. Historia rozpoczyna się gdy młoda wiedźma opuszcza swą malutką, wróżkową wyspę i udaje się do szkoły magii by uczyć się zawiłej sztuki czarnej magii. W odległym świecie już czekają na nią oszałamiające przygody. Wojna pomiędzy ludźmi i czarodziejami trwa już od wieków, lecz teraz nastało podejrzane zawieszenie broni. Być może to tylko cisza przed burzą? By się dowiedzieć zagraj w „The Witch and The Warrior”! Pobierz grę całkowicie za darmo i dołącz do świata czarnej magii!

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu określonej zagadki lub znalezieniu jakiegoś obiektu, możesz bezpłatnie pobrać nasz przewodnik po strategii gry The Witch and The Warrior. Zdobądź szczegółowy opis trasy oraz wskazówki, jak ukończyć wszystkie poziomy, nie pomijając ani jednej ukrytej opcji gry całkowicie za darmo!

THE WITCH AND THE WARRIOR ZRZUTY EKRANU

THE WITCH AND THE WARRIOR RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Od czego zaczyna się tworzenie gry komputerowej? Być może od pracy nad fabułą? Jeśli nie, to wielki błąd! Mechanika gry czy szata graficzna nie mają znaczenia jeśli gracz nie rozumie idei i celu gry. Tak też jest w przypadku „The Which and the Warrior” od Eridani Games... Read more

Fabuła powinna być zdecydowanie lepiej dopracowana gdyż zbieżności pojawiają się już na samym początku. Zdajesz sobie sprawę, że dzieje się coś złego, ale nie masz pojęcia kto za tym stoi. Walczysz, ale właściwie nie widzisz przeciwnika. Związki pomiędzy postaciami są mało przemyślane. Nawet mówiąc o „The Warrior” - wojowniku, który pojawia się w tytule gry, do końca nie wiadomo kim on właściwie jest. Kolejnym niedociągnięciem jest sama magia. Gra z postaciami wiedźm powinna oferować doskonałe elementy magiczne w każdym z jej elementów. Jak się jednak okazuje, ci wielcy czarnoksiężnicy są tak naprawdę bezbronni i wirtualnie absurdalni. Ich zaklęcia nic nie zmieniają i w żaden sposób nie są pomocne.

Kolejnym regularnym elementem gry „The Which and the Warrior” jest gromadzenie pieniędzy. Jakkolwiek, i tu znajdziemy niezgodności. Podczas gdy do zarobienia są duże pieniądze, wybór rzeczy do kupienia jest niezwykle skąpy. Powinno tu być więcej zbroi, broni i magicznych rzeczy. Kiedy jednak nie pozostaje już nic do kupienia, twoja postać wciąż gromadzi pieniądze i doświadczenie. Powstaje tylko pytanie: po co? Na koniec niektórych scen bitewnych znajdujemy worki złota i skrzynie z eliksirami, których jednak nigdy nie wykorzystujemy.

Na słabą ocenę zasługuje także szata graficzna i podkład muzyczny. Muzyka jest zbyt monotonna a powinna być zdecydowanie żywsza, natomiast prymitywny, ciemny krajobraz psuje cały nastrój. Czy gry arcade & action adventure nie powinny ekscytować gracza? „The Which and the Warrior” jest grą, w którą gra się raz, odkłada się na bok i nigdy więcej do niej nie wraca.

Wymagania Systemowe

OS: Windows XP/Vista

CPU: 600 Mhz

RAM: 128 MB

DirectX: 6.0

Hard Drive: 98 MB