Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
The Sims Carnival BumperBlast gra
3.6031746031746
63

The Sims Carnival BumperBlast

Firma Electronic Arts wydała strzelankę typu arcade pod tytułem "The Sims Carnival BumperBlast". Gra nie ma prawie nic wspólnego z popularnymi Simsami, ale oferuje zupełnie inny rodzaj wciągającej zabawy. Każdy poziom to skomplikowany labirynt, a Twoim celem jest dotarcie do celu niszcząc lub omijając przeszkody. Spróbuj zagrać raz, a nie będziesz mógł się oderwać!

THE SIMS CARNIVAL BUMPERBLAST ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY THE SIMS CARNIVAL BUMPERBLAST

THE SIMS CARNIVAL BUMPERBLAST RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Firma Electronic Arts i jej oddział Redwood Shores przedstawiają nową strzelankę w stylu arcade, zatytułowaną “The Sims Carnival BumperBlast”. Gra ta nie nawiązuje w żaden sposób do popularnej serii gier osadzonych w wirtualnym świecie Simów i ich codziennych czynności. Nazwa prawdopodobnie miała na celu jedynie przyciągnięcie pewnej grupy graczy do tej gry... Read more

Sam sposób gry jest nietypowy. Każdy poziom jest osadzony gdzie indziej, na przykład na statku lub w labiryncie, a Twoim zadaniem jest wystrzelenie piłki tak, aby udało jej się przebyć ten poziom. Twoim celem jest obrazek sima. Twoja piłka napotka różne przeszkody, takie jak ściany i czarne dziury, więc musisz wybrać odpowiednią trajektorię, aby je ominąć. Twoją misję ułatwią nietypowe doładowania, które pozwolą Twojej kuli zniszczyć napotkane ściany, lub przejść przez nie.

Gra jest dość dobrze wykonana i dosyć długa - posiada około 140 poziomów o różnych motywach przewodnich, takich jak Crazy Cloud, Outrageous Orange, Savvy Sunflower, Snowy Screwball i wiele innych. Wszystkie poziomy posiadają piękną grafikę.

Gra “The Sims Carnival BumperBlast” dostarczyła nam sporo dobrej zabawy i mamy nadzieję, że Was także nie rozczaruje. Przyjemnej gry!

Wymagania Systemowe

OS: Windows 2000/XP/Vista

CPU: 1.0 GHz

RAM: 256 MB

DirectX: 7.0

Hard Drive: 46 MB