Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryUkrytymi Przedmiotami
The Hardy Boys - The Perfect Crime gra
3.8571428571429
7

The Hardy Boys - The Perfect Crime

W tej ekscytującej grze ukrytych przedmiotów musisz pomóc niejakim Hardy Boys zbadać sprawę serii przestępstw, które miały miejsce w ich rodzinnym Bayport. Przeszukaj miasteczko w poszukiwaniu ukrytych dowodów, a może zdołasz schwytać złoczyńcę. Ten spryciarz myśli, że uda mu się wymknąć, ale Hardy Boys niewątpliwie udowodnią mu, że się myli. Nie istnieje coś takiego jak zbrodnia doskonała!

THE HARDY BOYS - THE PERFECT CRIME ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY THE HARDY BOYS - THE PERFECT CRIME

THE HARDY BOYS - THE PERFECT CRIME RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“The Hardy Boys - The Perfect Crime” to gra wyprodukowana przez firmę Trine Games. W tej grze ukrytych przedmiotów musisz pomóc The Hardy Boys rozwiązać serię przestępstw. Twoja misja nie będzie łatwa, gdyż przestępca jest naprawdę ostrożny... Read more

Gra podzielona jest na kilka rozdziałów, które na koniec składają się w interesującą historię. Między poziomami musisz czytać wiele dialogów, ale większość z nich jest nudna i trudna do zrozumienia ze względu na dziwny język.

Zabawa polega głównie na szukaniu ukrytych przedmiotów. Na każdym poziomie znajdujesz mnóstwo bezużytecznych przedmiotów i tylko jeden związany z fabułą gry. “The Hardy Boys - The Perfect Crime” zawiera kilka mini-gier, ale są one raczej irytujące i problem w tym, że nie da się ich pominąć. System podpowiedzi dostępny jest tylko przy szukaniu ukrytych przedmiotów, więc jeśli utkniesz na mini-grze, musisz radzić sobie sam.

Technicznie gra jest okropna. Zła jakość grafiki uniemożliwia odszukanie niektórych przedmiotów, które są zamazane i niewyraźne.

Gra wygląda, jakby została stworzona w pół godziny. Czy nie wydaje się oczywiste, że szukanie torby podróżnej na poziomie pełnym toreb wprowadzi gracza w błąd? Dla niektórych widocznie nie. Nie polecamy tej gry, chyba, że ktoś jest stuprocentowym fanem poszukiwania ukrytych przedmiotów, albo miłośnikiem tortur.

Wymagania Systemowe

OS: Windows XP/Vista

CPU: 1.0 GHz

RAM: 256 MB

DirectX: 8.0

Hard Drive: 123 MB