Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
The Secret Order: Masked Intent Collector's Edition gra
4.4705882352941
17

The Secret Order: Masked Intent Collector's Edition

Wyrusz w niezwykłą przygodę w nowej części ekscytującej gry The Secret Order: Masked Intent! Nie pozwól by główny bohater zrealizował swoje niecne plany, powstrzymaj go! Odwiedź miasto Sunward i spraw by znów prosperowało jak dawniej. Przemierzaj piękne scenerie, szukaj ogromnej ilości ukrytych przedmiotów i rozwiązuj łamigłówki. Gotów podjąć to wyzwanie?

THE SECRET ORDER: MASKED INTENT COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

THE SECRET ORDER: MASKED INTENT COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Co może wywrzeć wrażenie na hardkorowym miłośniku gier ukryte obiekty? Wydaje się, że wszystko już widzieliśmy w tysiącach gier tego typu. Pomimo tego, Sunward games wykorzystało okazję i wypuściło wydanie kolekcjonerskie gry pt. The Secret Order: Masked Intent. Trzeba zaznaczyć, że jest to kontynuacja gry The Secret Order: New Horizon. Wybiegając naprzód, możemy stwierdzić, że te dwa epizody nie są ze sobą powiązane. Znaczy to, że jeśli nie znacie New Horizon, możecie spokojnie wypróbować Masked Intent . Wracając do opisywanego tytułu, sprawdźmy jak skończyło się przedsięwzięcie naszego odważnego dewelopera... Read more

Poznajemy Sarę, młoda kobietę, która otrzymuje alarmującą wiadomość od Rady Griffinów – tajnej organizacji. Głównym ich celem jest ratowanie ludzkości przed wszystkim co ma związek z mocami nadprzyrodzonymi. Raport mówi, że Rada ma problem. Okazuje się, że nowy członek zdradził ich i zabił przywódcę. Co więcej, zdrajca ma zostać członkiem Sekretnej Piątki, grupy, która kontroluje Radę. Tak więc, Sara musi ocalić organizację i całą ludzkość zarazem. Nie jest to łatwe zadanie! Magiczna maska jest w posiadaniu zdrajcy. Sprawia ona, że jest on niezwyciężony. Najwyraźniej, będzie starać się ciebie powstrzymać na wszelkie sposoby. Jedynym sposobem pokonania go jest podróż w czasie i odnalezienie berła. Tez artefakt w jakiś sposób związany jest z maską i może ją pokonać. Zdemaskuj i pokonaj wroga! Statek zabierze cię na pokład i wyruszysz w podróż. Ahoj! Przygotuj się jednak, że podroż będzie długa – gra jest dość rozległa. Musisz zbadać wiele miejsc by znaleźć potrzebny przedmiot Będziesz musiał podróżować w czasie z punktu w punkt. Ma to wpływ na nasze lokacje. Każda z nich należy do określonego okresu w czasie. Każda z nich także zawiera mnóstwo ukrytych obiektów. Twój bohater otrzymuje standardowy zestaw do szukania obiektów: inwentarz, dziennik, mapę i szkło powiększające. Mapa jest naprawdę przydatna – wskazuje miejsca, gdzie czegoś nie dopilnowałeś lub przegapiłeś. Zazwyczaj są to ukryte przedmioty, po które musisz wrócić. W dodatku, mapa blokuje lokacje , w których nie mamy już nic do roboty. Cecha to oszczędzi ci czas na bezcelowe błąkanie się. Jeśli znajdziesz się w martwym punkcie szukając przedmiotów, możesz wybrać grę mahjong. Rezultat będzie ten sam: przedmioty zostaną zebrane, ale radząc sobie z stylem mahjong. Właściwie, to ciekawa opcja. Jak zwykle mini-gry prezentowane są w formie łamigłówek. Zagadki te są dość trudne i unikalne. Jeśli jesteś weteranem łamigłówek, zobaczysz jak różnią się w porównaniu do tych, które znasz.

Grafika jest przepiękna – szczegółowa i ostra. Jednakże,  czasem wydaje się jakby deweloperzy przesadzili z ciemnością. Wciąż jednak, nieźle się postarali! Soundtrack pasuje do całości. Podkłady głosowe są doskonale synchronizowane Dobry akcent i artykulacja. Zatem, efekty audi również otrzymują wysoką ocenę.

Wydaje się, że pozycja ta pasuje do wysiłku Sunward Games. Możemy powiedzieć, że jest to krok milowy do przodu w porównaniu z poprzednikiem. Wiesz, mówi się, że próbować nie zaszkodzi. Tak więc, życzymy ekipie by wciąż się starała! Są dobrzy, ale mogą być jeszcze lepsi!